Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? 19/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Már többször is felmerült a következő kérdés a fejemben, de eddig hagytam hátha megoldódik idővel. Sajnos nem így lett, ez az utóbbi napokban tudatosult teljesen a fejemben. Összesen négy párkapcsolatom volt de egyiket sem tudtam teljesen átérezni/élni, konkrétan egyik sem volt olyan hogy a szakítás megviselt volna. Az már inkább megviselt hogy ismét egy sikertelen próbálkozás volt. ( Egyébként még mindig szűz vagyok) Nemtudom hogy az én érzelmi hiányosságom e az hogy ha valakibe beleszeretek akkor semmi képpen nem tudom elengedni, oké ez így még jó is lenne de az én célszemélyeim általában teljesen elérhetetlenek. Nem nagyképűségből, de amióta egyetemre kerültem elég sokan próbáltak közeledni felém, és ez jól is esett olyan szempontból hogy egészen a Gólyatáborig kb egy jó szót nem kaptam se külsőre se belsőre. A sok "rajongó" miatt rettenetes nagy bűntudatom van hogy mindegyik az elutasítást kapja tőlem, ráadásul mostanában utasítottam el egy olyan srácot akivel szinte egy az egyben összeillettünk, ez mindnek oka hogy halálosan beleszerettem egy nálam 10+ évvel idősebb férfiba az egyetemen. amióta elkezdtem az évet azóta tart, és mivel ő is oda jár így mindennap találkozunk. És egyszerűen képtelen vagyok elengedni olyannyira hogy képtelen vagyok még csak ismerkedni is másokkal. Mondjuk Konkrétan még mindig az a legaggasztóbb hogy akibe nem én szeretek bele azzal el sem tudok képzelni semmi kapcsolatot, viszont akit meg eddig én kiválasztottam(és létező Személy) velük meg még nem sikerült kapcsolatot létrehoznom. Mondjuk az első két kapcsolatomban én kezdeményeztem és szerelmes is voltam, de ez a szerelem max Egy hónapig tartott utána meg Úgymond egy "teher" lett a kapcsolat. Ez a másik dolog amit nem értek magamban hogy hogy vagyok képes "megunni " a társamat. Sajnos másik rossz tulajdonságom hogy hihetetlenül gyorsan szerelembe vagyis inkább rajongásba tudok esni(?) a nem létező személyek után. És fel tudom fogni ésszel hogy ennek semmi értelme mégis bennem marad ilyen kettős érzés keretében ez a dolog, többek között az hogy "ő mindenféleképpen kell nekem" a másik meg hogy "ennek semmi realitása nincs ". (csak hogy fokozzam a nemnormalitásomat, most sikerült elég erősen a Gorillaz fiktív énekesébe elég erősen beleesnem:'D) Egyébként már régóta feltűnt hogy hajlamos vagyok erre,csak eddig ugy voltam vele hogy majd kinövöm, ám eddig valahogy nem sikerült és kezdek aggódni hogy valami baj lehet a fejemben.

Visszaolvasva elég kicsapongó lett a kérdésem, de remélem tudtok rá valami (többnyire) megnyugtató választ adni.

Köszönöm előre is:)


2017. ápr. 22. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
hát az irásodat olvasva kb mint egy 12-13 éves éretlen kislány, előbb nőjj fel aztán majd utána fiúzz
2017. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak gondok nálad azért :D
2017. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most elég átmeneti állapotban vagy a normális és a nemmormális között, tehát még fejlődsz. Szerintem ez tök normális. Anno én is bele voltam esve elérhetetlen emberekbe, külföldi énekesbe, színészbe stb. Ez normális, de közben kell tudnod, hogy erre a vonalra kár pazarolni az idődet. Ahhoz, hogy ez az álmod valóra váljon, ahhoz nagyon jól kell tudnod az adott idegen nyelvet és elég elszántnak kell lenned ahhoz, hogy utánajárj, utánautazz és kb. felemelhetetlen köveket megmozgass a kiszemelt pasiért.

Szerintem sejted, hogy innentől kezdve valami magyar pasi után kellene nézned. :) Az valószínű, hogy a nálad érettebb pasik tartoznak a célcsoportodba, ezeket nézed ki magadnak. A lányoknál sokáig úgy van, hogy a velük egykorú fiúk még éretlenebbek hozzájuk, így kb. a 3 évvel idősebb fiúk már szóba jöhetnek. Túl időset azért nem érdemes kinézned, mert még piszok tapasztalatlan vagy, ők viszont már túlvannak sok csajon, akár már menyasszonyuk van, az egzisztánciájuk is kialakulóban. Ez visszavehet téged abban, hogy te is foglalkozz normálisan a saját tanulmányaiddal, mert azt az érzést sugallják, hogy nekik már van állásuk, lakásuk stb., majd odamész és neked már nem is kell csinálnod semmit.

Ha ennyi rajongód van, talán nem véletlen. Biztos csinos vagy, de talán lehet, hogy kicsit sokat is mutatsz magadból (dekoltázs, feszes cucc, hajdobálás...mittudomén). Az érettebb pasik nemcsak ezeket nézik, ha igazi partnerre vágynak.

Vajon miért lehet az, hogy ennyien megkörnyékeznek? De ha szelíd, visszafogott szépség vagy, akkor is lehet sok udvarlód, de legyen korrekt szöveged is a lepattintásukhoz. Abból nem lesz gond.

Szerintem találd ki, hogy mit akarsz, kit akarsz. Fogalmazd meg, hogy neked mi érték a pasiban. Milyen hobbid van, amit együtt csinálhatnátok. Ha beszélgetsz vele, minek kellene kiderülnie róla, amitől megdobbanana a szíved? Lehet külső tulajdonságot is megfogalmazni, belsőt is. Ha megvan, akkor ha eléd kerül, fogod érezni, hogy ő az és nem csak egy hónapig fog tartani.

2017. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!