Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti, hogy koptattok le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti, hogy koptattok le egy lányt kíméletesen?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amikkel normálisan és nem bunkó módjára jelezitek egy lánynak, hogy nem tetszik?


A válaszokat előre is köszönöm.


2017. ápr. 17. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Először nem elijeszteni akartam ezzel magamtól senkit, hanem azt hittem, hogy meg lehet nyílni egy kapcsolatban a másik előtt. Ezek szerint túl zűrös vagyok fejben, és ha más nem, erre jó.

Csupán őszintén előadom amik történtek velem és azt, miként éltem meg.

Az elijesztés a meleg-kifogás, ha már az előzővel nem ment, szükség volt rá.


S bár ez ebben a formájában hazugság, de az sosem működött, mikor tisztességgel eléálltam és a szemébe mondtam: "ne haragudj meg, de nem szerettem beléd, és ez nem valami olyan dolog, ami majd jön idővel, nem lehetünk együtt). Erre is van példám, és sokáig nyüglődött emiatt, meg ostorozta magát. Nem egyszerűbb akkor már, ha inkább csak kiábrándul belőlem?

2017. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#7 Olyankor inkább kicsit szótlanná és rideggé változok. Ha kérdez valamit akkor csak 1-2 szóval válaszolok és nem kérdezek vissza.

A hangnemem is kicsit ilyen hideggé változik, és éljátszom hogy nem érdekel, nem nézek rá és nem is nagyon szólok hozzá.

Ettől mindenki észreveszi szerintem hogy nem jön be :D

2017. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Én ilyen jó arc vagyok. Egyszerűen csak marhulok, elhülyülök mindent, beteg poénokat mondok, és ez gyakran kiábrándító számukra.
2023. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!