Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti, hogy koptattok le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti, hogy koptattok le egy lányt kíméletesen?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amikkel normálisan és nem bunkó módjára jelezitek egy lánynak, hogy nem tetszik?


A válaszokat előre is köszönöm.


2017. ápr. 17. 18:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát leginkább meg mondanám neki hogy, nem tetszik nem az esetem nem érzek iránta úgy ahogy ő, de ezt nagyon nehezen lehet olyan szinten közölni valakivel hogy ne haragudjon meg valamilyen szinten...
2017. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem :/ A helyzet az, hogy én egy leányzó vagyok és van egy nagyon jó fej srác akivel beszélek egy ideje, de nem tudom, hogy szegény most ezt próbálja jelezni nekem vagy sem.Úgy érzem nem igazán jövök be neki de nem merri megmondani, mert fél hogy esetleg megbantódok vagyis nem igazán ad egyértelmű jelzést gondolom ebből kifojólag és érdekelne momdjuk mik azok a dolgok amikkel kíméletesen jelzitek egy lány fele ezt.
2017. ápr. 17. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, mert mi van, ha félreérted?

Ha elé állsz és rákérdezel, legalább biztos leszel az érzéseiben (vagy azok hiányában)

2017. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Húzz már a fas*ba nem kellesz.
2017. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja ezt lehet így is, de nem mindenki ilyen közönséges. ;)
2017. ápr. 17. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Velem volt egy olyan alkalom amikor közölnöm kellett egy lánnyal, hogy nincs esélye.

Nem igazán jött be a lány, és éretlen is volt.

Valahogy így zajlott, chatelés közben:

Bocsi, de azthiszem túl fiatal vagy hozzám, meg amúgy sem lennék képes egy kapcsolatra jelen esetben. Szerintem most hagyjuk a dolgot és pár év múlva folytathatjuk ezt az egészet:) De szeretném ha a barátom maradnál.


Persze úgy megharagudott rám, hogy soha többet látni sem akart:)

Mondjuk nem is bánom, mivel az elmúlt egy évben kicsit ribizli lett a csaj:DD

Én 17/F, ő 15/L

2017. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs hogy Így beleszólok... De ha úgy akartok valakit lekoptatni hogy nem mondjátok meg neki csak jelekkel probáljátok a tudtára adni, akkor milyen jeleket adtok nek???
2017. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam ez a lánytól függ, ha ismerem akkor ált. tudom mit - mennyire "szeret".

Próbálom minél szebben. :P

2017. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kíméletesen...


Hát mesélek neki magamról, a belsőmről, motivációimról, lelkemről. Ez beválik, kiábrándul belőlem, és ő maga lép le.

Egy volt aki nem, akkor kénytelen voltam azt mondani, hogy meleg vagyok.

2017. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Konkrétan akkor elijeszted magadtól? Mondjuk érdekes taktikát folytatsz, álltalában ha ilyenekről elkezd beszélni valaki nem gondolják az emberek, hogy lekoptatni akarnád hanem épp ellenkezőleg.


Köszönönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!

2017. ápr. 21. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!