Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék így barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék így barátnőt találni?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány akikkel beszéltem szinte egytől egyig tini r**acok voltak . Nekem még barátnőm se volt és nem azért mert nem tudtam volna "szerezni" hanem azért mert nem egy "szitával" szeretnék járni.


Voltak akik amiatt kiröhögtek mert szabadidőmben politikai könyveket(George Orwell) olvasok és mert szűz vagyok. Eddig egyetlen egy olyan lánnyal beszéltem aki hasonló mentalítású mint én, csak az a baj hogy ő nagyon messze lakik...


Szerintetek hol lehet hasonló mentalítású lányokkal beszélgetni?


15/F


2017. ápr. 16. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

szerinted amugy nekunk honnan kene ezt tudnunk?

tucatjaval irjak ki az ugyan ilyen kerdeseket, csak mas csomagolasban :D

mar bocs, de honnan a jo a anyambol szuljem meg neked, h hol tudnal baratnot szerezni?

a kornyezetedben biztos vannak olyan helyek, ahol talalhatsz egy komolyabb lanyt, aki olyan beallitotsagu mint te. de mi honnan tudjuk h hol vannak ezek a helyek, ha nem tudjuk hol laksz pl..

L


L

2017. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Szia! Hat a mai vilagban eleg sok " fura" ember van mondjuk ugy... szerintem azert van par normalis laby csak eszre kell oket venni, aki tenyleg nem fekszik le mindenkivel aki csak szembejon vele... nekem is rengeteg olyan ilyen osztalytarsam / ismerosom van sajnos.. hat drukkolok neked ! Ha szeretnel beszelni irhatsz. 14/L
2017. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan milyen neked egy normális lány, de például a mi osztályunk tele van vicces, egyedi lányokkal. Lehet,hogy eddig csak rossz lányokkal találkoztál. Az olyanokra meg ne hallgass,akik azért cikiznek mert még szűz vagy, az ilyeneknek olyan a szüzességük mint a népmese "egyszer volt, hol nem volt...", szóval nyugi van remény;)

15L

2017. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Geoge Orwell jó könyveket írt. Én is szeretem olvasni. Az meg hogy kiröhögnek mert 15 évesen szűz vagy? Komolyan, hol tart a világ passzameg? Amúgy ha neten akarsz ismerkedni akkor ott a facebook, lépj be különböző csopikba ami olyan témájú mint amit te is szeretsz, aztán ismerkedj az ott lévő lányokkal (tuti lesznek a te korosztályodból is). Aztán ha személyesen akarsz ismerkedni akkor odamész csajokhoz akiket szoktál látni, haverkodsz velük, beszélsz egy kicsit az érdeklődési köreidről aztán majd látod hogy melyiket érdekli. Vagy, kérdezd meg haverodat hogy kik az olyanok akik szeretik ezeket a témákat. Bár lehet nem tud semmit se mondani, egy próbát megér. Azért röhögnek ki mert nem vagy tucatpáwa. Legyél továbbra is egyéniség.

18F

2017. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 M_Julcsi válasza:

Szia

Ne aggódj, ilyenkor még a lányok nagyon éretlenek, tartsd meg az egyéniséged, mert később még profitálni fogsz belőle.

Az hogy ezekért kiröhögnek csak magukat minősítik alá, szerintem ezek értékelendő dolgok. :)

Én azt javaslom, hogy maradj nyitott, és ne add fel magad. Akkor majd meg fogod találni azt akivel jól el tudsz beszélgetni, de sajnos nem hiszem hogy a te korosztályodból lesz.

Kitartást ;) 20/L

2017. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!