Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van így esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van így esélyem barátnőt találni a közel jövőben?

Figyelt kérdés

A helyzet le egyszerűsítve,dióhéjban:


Nyitott vagyok alapjáraton,szívesen beszélgetek/ismerkedek. De csak olyan emberekkel akik szimpatikusak,aki nem az és próbál kapcsolatot teremteni velem azt azonnal lerázom, és az olyanból aki nekem szimpatikus nagyon kevés van, emellett kellemetlenül érzem magam a tömegben úgyhogy nem járok bulizni. De nem vagyok antiszociális vagy túl zárkózott, egyszerűen csak nem találom a közös hangot a korosztályomhoz tartozó emberek többségével (17 éves vagyok egyébként). Engem más dolgok foglalkoztatnak mint a legtöbbjüket, pl: történelem,irodalom,szervezett bűnözés,természet feletti,haditechnika,csillagászat,kémia,biológia,pszichológia,filmezés és média (fotózás újságírás stb)...


Mindezek mellett külsőre sem vagyok a lányok álma, túlsúlyos vagyok bár elkezdtem fogyókúrázni és le is dobtam már egy ötöst de a cél az minimum 15 kg, de mindegy is megy ez, igaz hogy lassan de megy... De nem csak ez az egy a gond, alacsony is vagyok és az arcom sem az a tipikus mostani ideál, nem arról van szó hogy annyira ronda lennék hogy az undorító, egyszerűen csak a mostani korosztályom által képviselt színvonalhoz és elvárásokhoz képest eléggé alul maradok szerintem.


Szerintetek mindezek összességét tekintve van esélyem párt találni a közel jövőben (Bár tudom hogy ez nagyban függ attól is hogy milyen lányt szeretnék és ezért nem is tudtok teljesen egzakt választ adni) vagy inkább hagyjam az egészet és koncentráljak minden erőmmel azokra a dolgokra amikre tényleg fontosak nekem (kijutni külföldre megszedni magam pénzel stb....) mert mostanában ezt látom a legjövedelmezőbb döntésnek.



2017. febr. 15. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Esélyed van az biztos. Érdekes srácnak tünsz szóval, biztos ha lesz egy olyan lány, akinek te szimpatikus leszel, akkor biztos lesz esélyed nála.
2017. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem járj nyitott szemmel és ne tedd túl magasra a lécet, mindenkinek jár egy esély. Értem amúgy mire gondolsz szerintem jóval érettebb gondolkodású lehetsz ezért inkább olyan társaságot keress akik értékelik a gondolataidat meg jó velük beszélgetni, nem csak piálásról meg bulizásról szól az élet számukra. És ne feszülj rá túlságosan erre a barátnő témára, úgyis úgy lesz ahogy lennie kell. Sok sikert én szurkolok. 16/L
2017. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!