Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Széles, néger szerű orr?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széles, néger szerű orr?

Figyelt kérdés

Az van, hogy bárhova nézek a középiskolában (igazából már általánosban is) szóba került az a téma, hogy ki kinek tetszik.


Nos én senkinek.

Miért?

Legtöbb válasz ehhez hasonló volt:

- Mert kicseszett nagy orrod van!


Köszönöm, igen tudom.

De.. ez ennyire zavaró tényező? Really?


Komolyan nincs semmi baj szerintem a külső megnyilvánulásommal, nyitott vagyok, egyfolytában humorizálok, egy bizonyos baráti körrel rendelkező 15-16 éves lány! lennék, és egyszerűen nem tudom felfogni rajtam kivül miért van mindenkinek olyan nyomorék kis pisze orra?!!!


Olvastam pár ezzel foglalatoskodó kérdést, és háromfajta válasz érkezett rá:

-Műttesd meg.

-Növelj önbizalmat.

-Nekem is nagy orrom van.


Klassz. Kösz a tippeket. Mivel még nem igazán tudom eltartani magamat, nem s tom' miért, így nem igazán lehet szó műtétről.......

Másszor magabiztosnak eléggé az vagyok, ezt már az ismerőseim is visszajeleztél, mikor rákérdeztem, hogy milyen személyiségnek tartanak.


PEDIG, vannak széles orrú ismerőseim (jó bár egyiknek se olyan nagy mint az enyém) de ők valahogy mégis megtetszenek a fiuknak. Egyikük például elég duci, tehát arra sem tudom fogni hogy még ráadásnak van zsírom.


Az arcommal van a baj?


Vagy már alapból ha meglátják a hatalmas göndör sörényem, hánynak hogy

-Úristen ennek nem széjjelvasalt agyon festett haja van basszus! Undorító!


Őszintén, mii??:D


Valaki, bárki tud ehhez valami értelmes, hozzá

szólást írni akkor, edz meg most nekem picit azt a billentyűzetet.. Köszi (:



#orr #széles orr #Néger orr #Hatalmas orr
2017. ápr. 13. 17:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó,


nem k-rva akarok lenni, csak szimpatikus.


Úgy látszik akkor csak a jelenlegi környezetemben nem szimpizik, a nagy orrot. (plussz göndör hajat, ha már ebbe is belefolytunk)

Bár a hajam nem téma tárgya, egy tucat ember bámult már meg hogy "Jó ég mi ez a haj..." de persze van aki csak ámult hogy olyan göndör mintha ramen tészta lenne, de mondták hogy ettöl függetlenül nekem az egyenes haj áll jól.


De mindegy is, komolyan, de valaki azért se barátkozik velem, mert hogy hogy nézek már ki?

(mindenkivel szoktam haverkodni, szóval nehogy azzal jöjjetek hogy nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni)


Őszintén..


Előzővel meg közölném, hogy nem megfelelés kérdése.

Csak elég zavaró ha egy idő után a hatalmas orrodról beszélnek több társasági körben. A fiuk meg nagy ívben elkerülnek:D

Nem arról van szó hogy minden áron bepasizzak, csak rosszul esik valamilyen szinten ha minden fiú legalább két méterre ha elkerül .

(Nem, nem vagyok büdös)


Azzal próbáltam kompenzálni a kis légző szerv szerű kinövésemet, hogy kifestettem magamat és kivasaltam a hajamat (szerintem legalább szebb formája lett az arcomnak)


Szóval olyan válaszokat nyugodtan írhattok, hogy mivel lehetne elvonni a figyelmet a.. nagy orról?

Köszi a válaszokat

2017. ápr. 14. 12:36
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, a csajt azért hoztam fel példának, mert hiába nagy az orra, ha egyszer fullos, és a fél város átment rajta már.

Egyébként profibb sminktudással simán be tudod úgy árnyékolni az orrod, hogy fele akkorának se látsszon, rengeteg ilyen video van jutyúbon, ha ennyire zavar téged, nyugodtan utánakereshetsz.

A hajadat meg nyugodtan kivasalhatod, ha ez áll szerinted a boldogságod útjába, de amúgy hiába az egyenes szálú haj számít ideálnak, rengeteg pasinak pont a göndör jön be. asszem' Marylin Monroe se volt egyenes hajú, mégis szexszimbólumnak számít a mai napig.

Szóval ha szerinted ezek miatt nincsen pasid, tegyél ellene! Bár szerintem nem a hajad meg az orrod lesz itt a baj, hanem mondjuk a stílusod, öltözködésed, testsúlyod (írtad is, h nem vagy vékony, hát ezen is változtathatsz.)

Legyél vékony, sminkelj, ölzözködj csinosan, legyél jófej. Nem olyan nehéz az.

2017. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet génektól függő is
2017. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!