Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Széles vállal hogyan lehetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széles vállal hogyan lehetek lányos?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta széles állam van, szélesebb, mint néhány fiúnak :/ próbálok lányosan öltözködni, szoknya, stb., de ígyis-úgyis a vállam lesz a hangsúlyosabb, így meg úgy nézek ki, mint egy fiú. Az is "sokat dobott az önbizalmamon", amikor ma az egyik barátnőm megjegyezte, hogy egyáltalán nem vagyok lányos :/
2017. jan. 30. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi a fura kérdésért, de félek, hogy ez nem tetszik a fiúknak, bár nem csak ezért szeretnék változni, elsősorban magamnak szeretnék tetszeni
2017. jan. 30. 19:22
 2/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem sosem jó ha egy fiús alkatú lány nagyon nőies göncöket vesz fel... De egyébként ha ezt észben tartod, pólót hordasz, pulcsit, és Nem csőgatyát vagy feszülős nacit(mert attól még jobban hangsúlyozod a vállad...)Ja meg magassarkút se!:) Remélem tudtam segíteni, legyél magabiztos! :)
2017. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KnightBalazs ***** válasza:

A nőiesség vagy az, hogy valaki mennyire lányos függhet a viselkedésétől is. Talán ezen lehetne változtatni és a kisugárzásodon. Adok egy példát, hogy jobban megértsd. Van az iskolánkban egy fiús-nak mondható lány, ami a testi adottságait illeti. De nagyon halkan beszél, csilingel a hangja amikor válaszol és olyan nőiesen köszön. Nőiesen viselkedik.


Több fiúnak is tetszik annak ellenére, hogy nem nőies. Elég fiús alkata van.


Remélem segítettem. :) Nagyban befolyásolja az is, hogy milyen a nő belül...

17-F

2017. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiúknak az ilyesmi sokszor fel sem tűnik, az ilyeneken való problémázás tipikus lány dolog.
2017. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? :)
2017. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, 4,5 év kézilabdával, szerintem nálam nem szélesebb. :D

16F

2017. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még ha 4.5 év kajakot vagy más evezős sportot írtál volna 😂 elhiszem hogy lesz tőle egy jó izomzatos de van olyan sport ami sokkalta szélesebb válakat csinál
2017. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is széles, de A-vonalu szoknyát hordok, emellett olyan felsöket, amik hosszanti csíkozásiak, vagy fazonra keskenyitik a vállat.

Mellesleg a fiukat ez nem érdekli, és amig a párom erösebb nálam, engem sem. Ne olyan legyél, amilyen nem lehetsz, abbol hozd ki a maximumot, amid van.


A barátom ráadásul alaxsonyabb is nálam, igy még szembetünobb lehetne, de odavan értem, szeret, és én is magamat, ezért nem izgaz az alkatom.

2017. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

Lehet az idomokat álcázni a ruha-szabásvonalával, lehet elcsalni a látványt frizurával, sminkkel, de minek?

Az igazi barátság, a harmonikus párkapcsolat, nem kilók, centik, és izmok függvénye.

Szerintem azt vedd föl, amiben jól érzed magad, és olyan hajat viselj, ami neked tetszik.

Ha valaki csak a széles vállat látja elsőre, az mehet is tovább.

Aki viszont meglátja benned a NŐ-t annak a vállszélesség nem fog gondot okozni.

Gondolj arra, aki megretten a széles vállak látványától, annak lehet, hogy vaj van a füle mögött. :D


Különben is, örülj, hogy nem tartozol a tucatnyi "plázacica" vagy "Barbie-baba" közé.

2017. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!