Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Széles, néger szerű orr?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széles, néger szerű orr?

Figyelt kérdés

Az van, hogy bárhova nézek a középiskolában (igazából már általánosban is) szóba került az a téma, hogy ki kinek tetszik.


Nos én senkinek.

Miért?

Legtöbb válasz ehhez hasonló volt:

- Mert kicseszett nagy orrod van!


Köszönöm, igen tudom.

De.. ez ennyire zavaró tényező? Really?


Komolyan nincs semmi baj szerintem a külső megnyilvánulásommal, nyitott vagyok, egyfolytában humorizálok, egy bizonyos baráti körrel rendelkező 15-16 éves lány! lennék, és egyszerűen nem tudom felfogni rajtam kivül miért van mindenkinek olyan nyomorék kis pisze orra?!!!


Olvastam pár ezzel foglalatoskodó kérdést, és háromfajta válasz érkezett rá:

-Műttesd meg.

-Növelj önbizalmat.

-Nekem is nagy orrom van.


Klassz. Kösz a tippeket. Mivel még nem igazán tudom eltartani magamat, nem s tom' miért, így nem igazán lehet szó műtétről.......

Másszor magabiztosnak eléggé az vagyok, ezt már az ismerőseim is visszajeleztél, mikor rákérdeztem, hogy milyen személyiségnek tartanak.


PEDIG, vannak széles orrú ismerőseim (jó bár egyiknek se olyan nagy mint az enyém) de ők valahogy mégis megtetszenek a fiuknak. Egyikük például elég duci, tehát arra sem tudom fogni hogy még ráadásnak van zsírom.


Az arcommal van a baj?


Vagy már alapból ha meglátják a hatalmas göndör sörényem, hánynak hogy

-Úristen ennek nem széjjelvasalt agyon festett haja van basszus! Undorító!


Őszintén, mii??:D


Valaki, bárki tud ehhez valami értelmes, hozzá

szólást írni akkor, edz meg most nekem picit azt a billentyűzetet.. Köszi (:



#orr #széles orr #Néger orr #Hatalmas orr
2017. ápr. 13. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is elég széles orrom van, ráadásul még ki is áll. Viszont a barátom ezzel együtt szeret, mert ő a személyiségemet kedvelte meg, pedig nem vagyok egy vidám, társasági ember, de ő mégis engem választott. Biztos vagyok benne, hogy nem olyan vészes az orrod, hogy ez gondolt jelentsen. Valami mással lehet a probléma. Ha gondolod esetleg privátban küldhetsz egy képet, szívesen mondok véleményt. :)
2017. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokunk rendelkezik megváltoztathatatlan külső jegyekkel. Nekem személy szerint egyszerűen be van horpadva a mellkasom (!), valamint kiáll belőle kettő csont, ami ugyebár mindkét nemnél elég taszító. Mégis tudok vele élni, nem szégyellem. Boldog vagyok a bőrömben, próbálok segíteni másoknak is. Jó életem van, és biutos vagyok benne, hogy ez mindenkinek lehetséges. Jelenleg nincs barátnőm - és még nem is volt -, de biztos vagyok benne, hogy emiatt senki nem utasítana el (aki Nekem is tetszik).


Fogsz találni magadnak párt, ne aggódj. Csak hogy bebizonyítsam, hogy ez nem csak egy ilyen hazugsággal vigasztaló válasz, mesélek Neked egy lányról, akit nemrég láttam.


Gyönyörű haja volt. Ápolt, szép, fényes... egyszerűen csak gyönyörű volt, nem lehet mást mondani. Szép alakja volt, stílusosan öltözködött. Vidám volt, barátságos. Nagyon szép volt. Csak hosszú idő után tűnt föl, hogy mennyire ,,átlagos'' arca volt. De ettől függetlenül is vonzó volt :) És ott volt vele az érett, nagyon humoros barátja, aki nem is néz ki rosszul.


Ez a kis történst is szemlélteti, hogy sokat ki lehet hozni egy egyszerű külsőből. Aztán már meg sem említem, hogy mennyivel fontosabb egy lány személyisége - téved az, aki azt mondja, hogy Én, és a hozzám hasonlók hazudnak.


Biztosan lesz barátod, csak még nem találtad meg. Tényleg hiszek benned, miért hazudnék? :)


És ne felejtsd el, hogy különleges vagy, úgy ahogy van. Tényleg, ez nem cliché. :)

2017. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

-•- Értelmező Kéziszótár -•-


Biutos = Biztos


A tájékoztatás nem teljes körű. Részletek a

[link] webcímen.

2017. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia, egyik barátnőmnek is elég nagy orra van, őt is sokat piszkálták / piszkálják vele. Annak ellenére kapásból 3 srácot feltudnék sorolni aki szinte istennőnek tartja. Pedig ő nem látja magát szépnek és ő is műtettni szeretné az orrát. Fogadd el magad úgy ahogy vagy. Lehet éppen te is tetszel valakinek, vagy valakiknek csak szimplán nem merik elmondani ezért titkolják. Ne érezd magad emiatt rosszul, lehet eljön az az ember aki így fog téged tökéltesnek látni. Lasd az én példámat: a genetikámból adódóan nagy kerek kiálló fenekem van, már egészen kiskorom óta. Annyit csúfoltak vele még 12 éves koromtól kezdve kb 16 éves koromig, állandóan szégyeltem és azt kívántam bár ne lenne seggem meg hogy leműtettem. És láss csodát most sorra tölteti fel a seggét a sok buta liba mert ez jött divatba..
2017. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Utolsónak, szerintem van azért minimális különbség a kettő között nem gondolod?:D


Ha ezzel arra gondoltál, hogy a széles orr jön divatba, jó ég akkor várhatok néhány évszázadot, mire kimegy a divatból a pisze orr:"D

2017. ápr. 13. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:
hat eloszor is szerintem szerez egy kluis futyon tatyot
2017. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
es meg egy hudzso boss oltonyt es hordj telenn es bent napszemcsit me az szupcsibogyooo
2017. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Orr témában nem tudok hozzászólni, de hajban annál inkább. Nekem is göndör sörényem van és még sosem kaptam rá negatív kritikát. A fiú ismerőseim mind dicsérik, sőt az egyik kimondottan imádja. És tuti, hogy ezek a bókok nem kizárólag nekem szólnak, mert a szintén göndör osztálytársam haját is mindig szarrá dicsérik.
2017. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugalom van!!!

Nekem is nagy orrom van. Nagy ügy. Miért érdekel ennyire mások veleménye.

Láttam olyat hogy a lány nem volt valami szép és egy nem ronda párja volt.

Szval majd neked is lesz párod meg szerintem nem ezzel kellene foglalkozni hanem fontosabb dolgokkal.

2017. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik oszt.társamnak nagy orra van. De amúgy jó a hàtsója, nagy mellei vannak, fenékig érő tumblr-re való haja van, és az arca is szép. Ő a suli (sőt a 8000 fős város) k*vája, már 13 évesen nem volt szűz. Ennyit a nagy orr = sikertelenség a pasizás terén elméletedről.
2017. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!