Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem nyitnak felém)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitnak felém)?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja költöztünk Pestre, és azóta sincs egyetlen ember sem, aki nyitna felém, érdeklődne, akivel ki lehetne menni valamerre stb..

Mit kéne csinálnom?

Suliban is vagyunk vagy 30-an az osztályban, mégsem nyit felém senki, az én hibám, nekem kéne valamit tennem?

Igazából az önbizalmammal semmi gond, kicsit gátlásos vagyok, de az sem valami nagy szám, nem vagyok nagyon kifelé forduló, átlagosra mondanám, tehát semmi olyan nincs, amiért az embereknek okuk lenne, hogy ne vegyenek figyelembe..

Elsősorban tanácsokat, segítségeket kérnék, hogy mit lehetne csinálni stb., s nem beszélgetni meg "internetes barátságra" vágyom, ahogy itt már párszor írtak..előre is köszönöm!



2017. ápr. 11. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne várd, hogy mások nyissanak feléd - nyiss te feléjük! Hagyd, hogy megismerjenek, és rájöjjenek, hogy te is jófej vagy.
2017. ápr. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért nekem kell nyitnom, nem nekik kéne "befogadni" a közösségbe? Ha ők nem adnak "jeleket" akkor én miért nyissak? Valamit tehetnének, hogy aztán tudjam, hogy szimpatikus vagyok és szívesen beszélgetnének, megismernének.
2017. ápr. 11. 02:40
 3/6 anonim válasza:
72%

Szia!


Hány éves vagy? Mert kortól függően is alakulhat egy közösség. Igazából én sem értem, hogy miért is lehet ez a dolog, mert ha új osztálytárs érkezik, akkor le szoktunk ülni vele beszélgetni, de csak akkor, ha látjuk rajta, hogy beszélgetne velünk, és jófejnek látjuk. Szóval én azf javaslom, hogy:


Ha fiú vagy, akkor figyeld, higy mi az amit együtt csinálnak, röhögnek rajta stb..., a lényeg az, hogy alkalmazkodj a közösséghez.


Ha lány vagy, akkor nem tudok segíteni sajnos :(

2017. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De gondolom, hogy a lányoknál is hasonlóan mennek a dolgok. A lányok általában érdeklődőbbek az új osztálytársak iránt, mennek, kérdezik, beszélgetnek vele (eddigi tapasztalataim alapján) a fiúk általában a nyitásra várnak, de ez is változó. Én eddig olyan közösségben voltam, ahol ha jött új osztálytárs, és láttuk rajta, higy nem az az antiszociális fajta, hanem vidám, vicces, akkor voltunk úgy, hogy megyünk és összehaverkodunk vele. Ha lány vagy, akkor is kell a fiúk társaságát keresni, de csak baráti szinten (hiszen az osztálytársad), és akkor már mindenkivel jóban vagy. A legfontosabb, hogy alkalmazkodj az osztályod "elvárásaihoz".
2017. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17F
2017. ápr. 11. 20:31
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én elég introvertált személyiség vagyok, úgyhogy nekem nem nagyon megy szintén ez a "kapcsolat kialakítás." Talán annyi tanácsot tudnék adni (ami nekem is bevált valamennyire), hogy keress embereket az érdeklődési körödben. Pl. ha téged egy zenei műfaj nagyon megfog, menj el egy olyan koncertre és ott nem fognak ellenségesen fogadni, ott egyszerűbb lesz az ismerkedés hisz egy az érdeklődési körötök ugyanaz, nincs akkora kontraszt. 15l
2017. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!