Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka hogy megváltoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy megváltoztatta a haját?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel barátságba kerültem még ősz elején és jeleztem is neki hogy többre vágyok. Ő elutasított és én inkább nem is próbáltam vele többet foglalkozni de folyton kereste a társaságomat utána is. Ez még megtörtént párszor mindig játszott velem, majd most egy hónapja kb. tényleg lezártam vele mindent és sikerült nem beszélnem vele. Még az utolsó heteken amikor sokat beszéltünk és ment a flörtölés előállt egy új frizurával amit megdícsértem mert nagyon tetszett. Ő megköszönte de utána nem hordta úgy jó darabig a haját. Most hogy már elhidegültünk és nem beszélünk egymással kezdtem tényleg az eszemre hallgatva elfelejteni, erre már 3 hete folyamatosan úgy hordja a haját ami hihetelenül aranyos. Lehet csak túlelemzem a helyzetet és puszta véletlen de szerintem valahogy megint figyelmet akarhat tőlem de annyira bosszantó hogy egy hétig sikerült kiszeretni belőle erre ha most meglátom előjönnek a régi érzések. Mindketten 19 évesek vagyunk és csoporttársak egyetemen tehát sokat látom

2017. ápr. 6. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak figyelemhiányos szegényke. Szeretethiánya van, de összejönni nem akar veled. Azt szeretné, hogy foglalkozz vele, beszélgess vele, de nem szeretne összejönni veled. Ezért amikor elhanyagolod akkor odadob valamit egy kicsit, utána amikor ott vagy akkor elveszi, hogy ne bízzad el túlzottan magad.


A másik variáció pedig szerintem, hogy lehetséges hogy lát esélyt neked, viszont még vár valamit tőled, amit nem kapott meg, és ha az meglenne akkor menne bele. Lehet hogy egy kis tökösséget, hogy ne azt a kedves figurádat mutassad, hanem azt a domináló figurádat hozd ki magadból, és így lehetséges, hogy bele is menne a dologba.


Akármelyik is legyen, baj az egyáltalán, ha barátként van közel hozzád?

2017. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!