Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt barátom még, ez ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt barátom még, ez ciki?

Figyelt kérdés

Mindenkinek volt már kapcsolata körülöttem,KOMOLYAN MIMDENKINEK, csak nekem nem és olyan cikinek érzem.

Szerintetek gáz?

:((14/L


2017. márc. 28. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
térjünk vissza erre a kérdésre 10 év múlva
2017. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki. Nekem 18 évesen lett először. Most is vele vagyok,már össze is költöztünk. Egyáltalán nem bántam meg,hogy ő az első. Ha együtt maradunk "örökre" nagyon jó sztori lesz az unokáknak. :) Én vagyok az eddigi leghosszabb kapcsolata,pedig már túl van pár lányon.. :/

20/L

2017. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

14 évesen egyáltalán nem gáz, hogy nem volt még barátod... Emiatt ne érezd magad rosszul.

Én inkább azt mondom, az a gáz, amikor 13-14 évesen már kapcsolatban van valaki.

Nekem 15 és fél évesen volt először barátom, 17 évesen vesztettem el és tökéletes is volt így.


Attól hogy még másoknál divat, te ne vedd fel ezt a szokást. Majd lesz barátod, ha már testben és agyban is megértél rá. 14 évesen ez még nagyon korai, és ez nem csak sablon szöveg. Lesz még bőven időd randikra járni, csókolózni, együtt járni valakivel...


21/L

2017. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de az se gáz, ha van valakid, mivek természetes dolog. De nem azt jelenti,hogy veszítsd el a szüzességed, ha van valakid. Az előzővek nem értek egyet, mivek anno 15 évesen gyakrabban volt szülés,mint most 25 évesen, szóval mindig is "divat" volt.
2017. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is 14 éves vagyok és még nekem se volt barátom, pedig az osztályba rajtam kivűl szinte mindenkinek van. Szerintem különösen ne foglalkoz vele mert ebbe nincs semmi szégyelni való.
2017. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as hozzászóló vagyok.

Kedves 4-es, véleményedet megértem, és igen, igazad van, régen már tizenévesen anya volt az ember. De nem is feltétlenül éltek 70-80 éves korukig, mint manapság. :) Már 35-40 körül sokkal "idősebbnek" számított egy személy, mint manapság, így természetes hogy már fiatalon családot kellett alapítani.


Különben meg, jelenleg a járásról van szó... Ezt pedig szerintem fölösleges keverni a szüléssel, mert két teljesen eltérő témáról beszélünk. :D

2017. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :)
2017. márc. 28. 21:34
 8/9 anonim válasza:
75%
Ez nem igaz, nincs ebben a korban még mindenkinek kapcsolata. Max. azt hazudják egymásnak.
2017. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok és még nekem sem volt. Körülöttem is 1-2 embert kivéve mindenkinek volt már barátja, de mondd meg azoknak, akik cikiznek miatta, hogy ennyi idősen nem az a ciki, hogy még nem volt barátod, hanem az, hogy emiatt lenéznek téged. Szerintem sokkal cikibb az, ha egy 14 éves hetente váltogatja a srácokat. Nem vagy semmivel elkésve, éld ki a gyerekkorodat (tudom, hogy ennyi idősen pont a gyerekkor érdekel a legkevésbé). Mindennek eljön az ideje, nincs olyan ember a földön, akinek sose volt kapcsolata. Várnod kell, ne siess el semmit. Úgyis lesz majd barátod :)
2017. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!