Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha taratnak tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha taratnak tőlem az emberek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy 17éves vagyok és sosem volt még barátom. Ennek az okát egyre inkább annak tudom be hogy a legtöbben félnek tőlem. Van egy elég határozott kisugárzásom és amúgyis olyan a személyiségem hogy sokak számára riasztó lehet. Emelett még sokat sportolok is, küzdősportot űzök nagyon régóta és a kondi is foglalkoztat. Rengeteg helyen hallom vissza hogy a fiúk tényleg konkrétan félnek tőlem. Sosem lesz így párkapcsolatom? Már kezdek kicsit kétségbeesni, hogy nekem még udvarlóm sem volt... Megváltozni nem akarok, nem is tudnék szóval a kérdésem inkább arra irányul, hogy vannak e itt hozzám hasonlóak és ha igen akkor lett végül valakijük? Mit csináljak, várjak hogy hátha egyszer majd jön valaki aki nem tart tőlem?
2017. márc. 26. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdésben tartanak lett volna, bocsi
2017. márc. 26. 11:42
 2/4 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok, látszólag nem is a legsportosabb alkat,teljesen átlagos kínézetű, viszont tőlem is félnek, például a legjobb barátnőm exe kellemesen a falhoz simult, amikor kicsit hidegebb hangon szólítottam meg. A mai napig nem értem miért ilyen a kisugárzásom, soha nem bántottam senkit.


Udvarlóm több is volt, bár szinte csak szégyenlősebb, finomabb fiúk, sokszor alíg vettem őket észre.

Én azt tapasztaltam, hogy a kb ilyen korú fiúk szeretik, ha körbeugrálják őket, sokszor tipikus "lányos lányokat" keresnek, viszont idősebb barátoktól azt a visszajelzést kapom, hogy ez idővel megváltozik, és bőven lesz olyan, aki nem egy naív kislányt szeretne, hanem barátnőt.


Biztos vagyok benne, hogy te is találsz valakit, nagyon értelmesnek tűnsz, az érett társra pedig várni kell.

2017. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Estelen alkatú vékony szégyenlős lány vagyok, de tőlem is félnek. Én például tudom hogy a tekintetem a hunyó, konkrétan gyilkolni tudok a szemeimmel és ez néha akkor is előjön ha csak mondjuk elkalandoznak a gondolataim avgy koncentrálok. Barátnőim folyton azt kérdezgetik mérges vagyok-e. Nem tehetek semmit, ilyen az arcom, meg a kisugárzásom :) biztos vagyok hogy létezik az az egy ember akit ez majd nem zavar

16/L

2017. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem biztosan lesz valakid mert az én iskolámban sokan keresnek ilyen lányt, úgyhogy gondolom máshol is. Nekem sincs semmi előítéletem az ilyen lányokkal szemben, sőt, szeretem ha egy lánynak szép kisportolt alakja van de én nem az a fajta srác vagyok amit a legtöbb ilyen lány keres.
2017. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!