Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/lányok nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nálatok kizáró ok ismerkedésnél ha egy srác biszexuális?

Figyelt kérdés

Halottam olyat egy szintén biszexuális haveromtól hogy fel akart szedni valakit és az azért nem akart tőle semmit mert attól félt hogy a másik nem képviselői közül megcsalja valakivel.


Nem értem mi ez a sztereotípia a biszexuálisokkal kapcsolatban hogy simán megcsalják a párjukat valakivel a másik nemből.



2017. márc. 23. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
max a vele azonos neműekre is féltékeny lennék :DDDDDDDDDDDDDDDD
2017. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Nalam kizaro ok de nem azert mert felek a megcsalastol hanem mert alapbol taszit az ilyen.. ferfit akarok magam melle a ferfi parja pedig a no. ha ket kapura jatszik eselytelen... 18/L
2017. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
7-esnek írom hogy ez teljesen hülyeség ^^ jómagam biszexuális vagyok és tudok rendes párkapcsolatban lenni úgy hogy nem gondolok másra előző kapcsolatom 1 évig tartott LÁNNYAL és teljesen tökéletes volt minden a szexuális élet meg teljesen eltér az együtt éléstől. Ha valakibe beleszeretsz akkor te se nézel más fiúra/lányra olyan szinten nem? akkor miért lenne ez másképp a biszexekkel? Annyiban különbözik hogy fiú létünkre nem csak a lányokat nézzük meg kapcsolaton kívül magunknak hanem a fiúkat is :) a vágy kielégítés nem tudom honnan jött 16/f
2017. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyot akart mondani, csak éppen ő sem tudta mit beszél, ennyi. Nem kell foglalkozni az ilyen tudatlanokkal.
2017. máj. 7. 14:46
 15/16 anonim ***** válasza:
Férfiként kizáró ok, ha egy biszexuális srác össze akar velem jönni, de csak azért, mert én hetero vagyok. Ha én biszex vagy meleg lennék, nem így gondolnám. Barátok persze lehetünk, de CSAK barátok, a boldogságát máshol kell keresnie.
2017. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem is akarok heteroszexuális srácokat rávenni ilyesmire...
2017. máj. 13. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!