Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, aki lehet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, aki lehet, hogy biszexuális. Pls Help! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon édes srác, barna hajjal, világító kék szemekkel. Nagyon kedves és megértő mindenkivel és érzem, hogy talán lehet is esélyem nála... Viszont másoktól is hallottam, hogy már volt fiúja meg ilyenek, viszont tőle nem merem megkérdezni, mert félek, hogy félreértené és megharagudna rám... Segítenétek rajtam? Mit tegyek?

2016. okt. 27. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá úgy, mintha törzskönyves hetero lenne.
2016. okt. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele?
2016. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az szerintem nem sértő,ha megkérdezed,hogy:meleg vagy?

pláne ha nem vagy vele amúgy tapló.

töllem is megkérdezte a barátom(nem fiúm),és nem sértődtem meg (nem is vagyok az)bi vagyok de nem kell tudnia és nem is akrok járni vele,de ez most mindegy.

Ha tudod,hogy vot fiúja és biztosan nem pletyka akkor tutira nem sértő.és akkor indithatsz is nála.

2016. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha biszexualis, szerintem fogadd el a helyzetet.

Ha meleg, akkoris elkell fogadnod, csak akkor megszivtad.

2016. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!