Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/lányok nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nálatok kizáró ok ismerkedésnél ha egy srác biszexuális?

Figyelt kérdés

Halottam olyat egy szintén biszexuális haveromtól hogy fel akart szedni valakit és az azért nem akart tőle semmit mert attól félt hogy a másik nem képviselői közül megcsalja valakivel.


Nem értem mi ez a sztereotípia a biszexuálisokkal kapcsolatban hogy simán megcsalják a párjukat valakivel a másik nemből.



2017. márc. 23. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Nálam aztán biztos nem lenne kizáró ok. Ez a megcsalásos dolog meg hülyeség, ennyi erővel a heteró is megcsalhatja bármikor.
2017. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
döntse el mit akar
2017. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,ha szeret engem. 16/f
2017. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én igaz hetero vagyok,de nálam ez perdöntő ok,csak az a lényeg,hogy szeressen. :) L
2017. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lol, szerintem szexi ha egy srácbiszexuális, nem félnék hogy megcsal (hamár egyszer velem jött össze) 16/L
2017. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Látjátok, pont ezért nem értem ezeket a hülye előítéleteket.....

Ha valaki szeret valakit, akkor az nem fogja megcsalni, se fiúval se lánnyal.

És úgy látom hogy ezt nem csak én látom így,szerencsére :)

2017. márc. 23. 17:35
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Jó de nem érted hogy ez egy logikai hiba mert ha lánnyal jön össze és nem csalja meg csávóval akkor nem biszexuális hanem hetero.


Vagyis ha biszexuális valaki akkor az azt jelenti hogy 0-24 órában ki kell elégítenie mindkét nem iránti vágyát. Ne áltasd magad olyannal hogy összejön lánnyal és akkor jaj de jó most már nem izgatják a fiúk hiszen akkor logikai bukfenc mert nem lehet biszex ,de mivel az ezért folyamatosan frusztrálni fogja a tudat hogy itt van ez a nő de nem élhetek szabadon és nem nézhetek fiúkra mert ugye én most nővel vagyok. Nem fogja tudni arra kényszeríteni magát hogy hetero pozícióban maradjon mivel biszex így a nagy női szerelemnek egy izgató hosszú pénisz érzete a szájban lesz a kapcsolat vége mert nem fogja bírni. Én legalábbis ezt csinálnám hmm de jó lenne.

2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es,te egy idióta vagy. Biszexuális az,amikor egyszerre hetero és homo. Egy párkapcsolatban a szex másodlagos, szóval nem vagy érthető. Mielőtt ennyit pofázol,előtte nézd meg a kislexikont.
2017. márc. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, előbb utána kéne nézni a dolgoknak, ha valaki biszexuális attól még képes együtt élni egy normális kapcsolatban egy vele ellenkező nemű emberel is, mivel szereti, és ezért nem kell neki más.
2017. márc. 24. 10:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálam még előny is lenne.:)
2017. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!