Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon gáz, ha magasabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha magasabb vagyok Nála?

Figyelt kérdés

A srác aki tetszik, majdnem egy fejjel alacsonyabb mint én.

Ez ugye nem baj?

:'/



2017. febr. 26. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért, mekkorák vagytok?És hány évesek?Ha 14 környékén vagytok akkor ő még nőhet.Egyébként nem a megszokott párosítás, de előfordul.A lányok általában biztonságban érzik magukat egy magasabb ember közelében/ölelésétől.Persze vannak kivételek.Ne mások véleménye érdekeljen ezzel kapcsolatban.Valakinek gáz, valakinek nem.A kérdés az, hogy neked melyik, bár valamennyire neked is cink lehet, ha elgondolkodtál rajta és meg is kérdezted.

F

2017. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja látom, 14 vagy.Gondolom ő is így valahogy.
2017. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első

Én így is szeretem, de természetesen növésben van.

Én se vagyok egy magas, 160 vagyok,ő kb 150(az oszt. társaim nagyrészt 170-190 magasak😅)

2017. febr. 26. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező!

Akkor mi a kérdés!

(#1 vagyok)

2017. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Egyetértek, Ti még növésben vagytok, és tuti hogy még sokat fogtok. Ő legalábbis biztosan. Személyes tapasztalatom szerint, engem bizony zavar ha egy pasi alacsonyabb vagy akkora mint én. Te még fiatalabb vagy, szóval most még neked nem aktuális, de pl.gondolj bele hogy eleve magasabb vagy (te ugye most majdnem 1 fejjel) és imádod a magassarkút:D Na akkor magasabb leszel tőle már vagy 2 fejjel. És ez így már zavaró tud lenni. Nekem mondjuk alapból a magasabb pasik jönnek be. Nem tudom te hogy vagy ezzel?:) Mindenesetre ne aggódj, lehet ő még sokkal magasabb is mint te:) Amúgy meg nem baj, pláne a ti esetetekben! 20/L

2017. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En is 14 evesen kb 152 centi voltam :D Meg a lekisebb lany is magasabb volt nalam az osztalyban. Aztan kozepiskola alatt megnottem nem azt mondom, hogy Michael Jordan fejerol eszem a muzlit de vegul 180 cm lettem. En nagyon orultem volna, ha lett volna olyan lany aki elfogad, nekem nem volt ilyen szerencsem de te adj egy eselyt ennek a sracnak. A tobbiek velemenye meg ne erdekeljen te legalabb nem leszek olyan felszines mint a legtobb lany.
2017. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Mindenképp adok egy esélyt a kapcsolatnak. Remélem, hogy ő is így áll hozzá!😍

2017. febr. 26. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

Múltkor bementem a Westendbe és 3 pár is jött velem szembe,ahol a lány volt a magasabb.Most is szinte hetente látok ilyet

2017. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!