Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánynak elméletben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak elméletben a nála magasabb fiúk jönnek be, elképzelhető, hogy nem csak azok?

Figyelt kérdés

Na szoval hogy van egy lány (15), aki egy nagyon kicsivel magasabb nálam (14). Elméletileg régebbrn bejöttem neki, most már nem tudom biztosta, de nagyon szeretném.

Szerintetek így mennyi esélyem van nála, ha elméletben a magasabb srácok jonnek be neki, de én egy kicsivel kisebb vagyok?:/


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. dec. 19. 23:46
 1/5 Helyes válasz válasza:
Még fiatal vagy.Tudod,hogy mi az az intuitív képesség?Na úgy válassz magadnak társat az életre.
2016. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a magasságon múlik, ennyi erővel te is mondhatnád, hogy a kis magasságú lányok jönnek be, és ezt annyi pasitól hallottam már mégis volt átlagos magasságú barátnőjük is.

Én is szeretem ha a fiúm minimum 189-190 cm, de mégis volt olyan barátom, aki 175 volt, én meg 168 vagyok.

Én nem így keresek párt, hogy magas-e vagy sem, és szerintem sok másik lány sem, de ez nézetfüggő, ha még gyerek akkor lehet a külsőségere megy rá.

2016. dec. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1) te még sokkal többet fogsz nőni, mint a lány

2) van esélyed, a szerelem mindennél nagyobb, a szerelmes olyannak látja a másikat, ami benne ideaként él - ezért lesz szerelmes

2016. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez bukott téma... Menj tovább :(
2016. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok esetben egyáltalán nem számít. Nekem is a magasabb diúk jönnek be. Mondjuk nem nehéz találnom mert 157 vagyok, de ettől függetlenül ha a srác pl.5 centivel lenne magasabb nálam az nem lenne baj. Szóval nem számít a magasság.
2016. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!