Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető hogy kölcsönös,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy kölcsönös, semmit nem érez, utál vagy barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy srác....nagyszerű ember szerintem... az biztos hogy tetszik mert nagyon helyes... de csak most ismertem meg közelebbről és úgyérzem kötődöm hozzá...ez az érzés nemtudom kölcsönös-e....de mikor rámnéz...valahogy olyan érzésem van hogy átlát rajtam , hogy látja az érzéseimet és nagyon szeretem mikor rámnéz. Sokszor mikor sétálunk az utcán belépek a "személyes terébe" (megérintem a kezét hozzásimulok úgy menet közben mikor néz valamit, vagy éppen neki megyek "véletlenül") és ez nem zavarja... úgyérzem bármit elmondhatnék neki segítene . ő is mondott el dolgokat magáról, a családjáról és szoktunk röhögni is. néha ő is hozzámér...általában megfogja a vállamat .chaten is szoktunk beszélgetni nagyrészt ő ír nekem (mindig valamilyen zenéket akar) de én is szoktam neki . A valóságban viszont úgyérzem jobban el tudok vele lenni...egyik délután (ez chaten volt) elmondta hogy két emberrel van úgy jóba velem meg egy haverjával. Ez jólesett...ha a szívemmel gondolkodnék régen azt hinném tetszek neki, de ha a józan ésszel szemlélem a világot rá kell jönnöm, hogy ez lehet hogy szimpla osztálytársi viszony. merthogy azok vagyunk. mostmár 8. éve. eleinte emlékszem félt a lányoktól még két éve is én pedig nem foglalkoztam vele annyit de azért van egy közös múltunk :D tavaly kezdett el jobban érdekelni és októberben jöttem rá hogy azt hiszem szeretem. decemberben kezdtünk el chatelni és volt olyan is hogy majdnem hajnali egyig beszélgettünk aztán megtudta hogy nekem ő tetszik és majdnem egy hónapig nem beszéltünk (bevallom én tisza depressziós lettem sokat sírtam és minden egyes napon szenvedtem.) aztán elkezdett velem beszélgetni nem kerül és mostanában megint egyre közelebb kerültünk egymáshoz. szinte mindennap együtt járunk haza és olyan még sosem volt hogy ne tudtunk volna elbeszélgetni valamiről. Iskolában is sokan azt hitték hogy tetszem neki decemberig mert egy csomószor odajött hozzám szünetekbe meg beszélgetett velem aztán ugye nem és azóta sem ugyanolyan egy ideig olyannyira került hogy ha meglátta hogy megyek el mellette elfordult vagy lesütötte a szemét. mostmár viszont odajön néha és ha hozzászólok nem azzal a "mivan ba*dmeg?!" nézéssel hanem érdeklődve néz vissza. szóval iskolán kívül baromi rendes és kedves iskolában pedig inkább tartózkodóbb de mostmár kevésbé...15/l ja és 4 hónappal fiatalabb, ha ez számít bármit is

2016. ápr. 9. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondd el neki,egyszer élsz!

Előtte tanulmányozd a testbeszédét stb,de szerintem érezhet valamit.

Ja és,a célzásokkal nem biztos célba érsz,a fiúk nem sokszor veszik a lapot.

Mindenestre szurkolok:)

2016. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!