Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kölcsönös a vonzalom vagy be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös a vonzalom vagy be se próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben viszonylag közel kerültünk egymáshoz, felesleges lenne arról papolni miért éppen őt akarom és mit és hogy érzek irányában. Arra lennék kiváncsi hogy szerintetek ez kölcsönös-e?


Ami szembetűnő,hogy szándékosan akkor indul edzeni,hogy pont összefussunk és láthasson, az idő folyamán ez teljesen egyértelművé vállt. Ezenfelül minden hangulat ingadozásomat észre veszi, és még akkor is elnézést kér mikor nem kellene-nem mintha eddig tett volna rosszat-csak kapásból magát hibáztatja, ne hogy olyant tegyen. Apróbb bókjai vannak, persze csak szolidan,nem épp egy romantikus alkat, de valahol azt érzékelem hogy ő is vonzódik hozzám. Figyelmes,s korrekt, tanácsot ad, érdeklődik. Sokszor azonban nem tudom hova tenni ha kitér arra pontosan ki akart mondjuk nálam bepróbálkozni.


Sajnos akadt egy kellemetlen incidens köztünk előző párjából kifolyólag, ami ugyan tisztázódott, de teljesen kiült az arcára hogy "bánja", holott nem ő tehet róla. Tényleg nagyon kínos volt azonban szerintem a részéről megbocsájtható,bár kollégáitól is hallottam nem igazán van formában.

Nem egyszer kért elnézést és ismételte el, hogy mennyire sajnálja, és nem szeretné ha megszakadna a kapcsolat, nagyon kedvel és igyekszik ezt elég nyilvánvalóan kimutatni, csak nem épp a szavak embere. Megvéd, oda áll a pártomra.

Az egész veszekedésbe úgy kerültem bele hogy rosszkor voltam rossz helyen, mikor a lány megjelent hirtelen,aztán úgy hitte be is égett előttem.

Sokat lehetne róla mesélni,fogalmam sincs miért érdekel és érzem magamhoz ilyen közel de a gondolatával fekszem és kelek fel.

Lehet esélyem?

19/L


2016. márc. 18. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze a kondis csajoknak mindig van
2016. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem én járok le a kondiba, (egyenlőre) míg vizsgáim vannak biztos nem. Én a testvéremért járok olyankor el.
2016. márc. 19. 06:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!