Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van ilyen? Vagy elképzelhetö?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Vagy elképzelhetö?

Figyelt kérdés
nah az van hogy van egy lány akivel régebben jártam és békével váltak el utjaink és mostanába beszélgetünk ilyen szia mizujs szintjen...es ma este is ráirtam ès mondta hogy felviditottam mert ponnt sirt...kérdeztem töle hogy miért sirt aztmondja hogy csak ugy minden ok nélkül....nah az a kérdésem hogy ilyen lehetséges?
2015. okt. 31. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A stressztől lehet. Pl. ha rosszul indul a napom (később kelek fél órával) + az ofő egész nap bosszant a szokásos f* aszságaival + az anyámmal összeveszünk akkor a nap végén sírok vagy szivok egy cigit.
2015. okt. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megesik én pl van hogy csak úgy rám tör magányomba a búskomorság és hát elsírni nem szoktam magam mert de azért lehet hogy jól esne néha bőgni egy kicsit.
2015. okt. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lányok néha szeretünk is sírni. :) Ha már túl sok stressz gyűlt fel, és régen nem sírtunk, akkor jó kiadni magunkból. De van, hogy csak úgy sírni akarunk. Ne kérdezd miért, lányok vagyunk. :D (persze nem mindenki ilyen!)
2015. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zero the hero ***** válasza:
69%

Most már tudom, hogy miért sírtok ti emberek, csak én sohasem tudok sírni.

/A terminátor/

2015. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!