Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejövök neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, vagy mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit egy barátom révén ismertem meg nagyjából 3-4 hónapja. Eddig nem nagyon beszéltünk, csak akkor ha összejött a társaság hétvégén. Viszont az utóbbi 2-3 hétben egyre többet dumálunk.

Vegyesek az érzelmeim vele szemben, ergo nem látok tisztán, ezért kérem a segítségeteket, nehogy félre értsem a jeleket.

Az esetek többségében egymás mellett ülünk, igen szorosan egymáshoz. Szoktuk 'szivatni' egymást, viccelődünk stb. Úgy gondolom, hogy van ráció arra, hogy tetszek neki, de van fiúja, de barátnője szerint a szakítás felé közelednek.

Mikor elmegy a mosdóba, elég sokszor bepucsít nekem. Múltkor mondtam, hogy mégsem megyek, de aztán változtattam a programomon, mikor megírtam neki, a válasza az volt, hogy 'hála istennek'. Olyan titkokat oszt meg velem, amit a legjobb barátnőjével sem. Vannak még ilyen dolgok, bár ezek eléggé privátnak minősülnek, így nem szeretném leírni. Lehet, hogy csak figyelemre és szeretetetre vágyik? Nem igen vagyok tisztában, hogy milyen a kapcsolatuk a pasijával, de nekem nem úgy tűnik, hogy nagyon foglalkozik vele. Ellenben én figyelmes vagyok vele, megadom a kellő tiszteletet, mégse vetem el a sulykot, nem vagyok pincsikutya. Hétvégente inkább engem/minket választ a pasija helyett.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de próbáltam érzékeltetni, hogy pontosan hogyan is áll a dolog.



2016. dec. 25. 00:38
1 2
 11/13 anonim válasza:

Most elismételted a kérdésben is kiírtakat.

Ezt értjük, leírtuk miket nézz szem előtt.

Viszont mi nem ismerjük, mi nem találkozunk vele, ettől fogva neked kell tudnod és figyelned az intő jeleket.

Az viszont eléggé fura lenne számomra ha a csaj elvárná hajts rá miközben van barátja.

Ezt csak azért mondom mert számomra undorító ez a ha nincs ló jó a szamár is felfogás.

Mindenesetre sok sikert az ügy felderítésében.

Légy résen.

2016. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Hali!

Én lány fejjel annyit rudnék mondani, hogy szerintem a lány érzelmei is vegyesek. Nem tudja pontosan eldönteni, hogy kit is bír. (Legalábbis nekem ez jött le) Próbálj meg FONOMAN puhatolózni nála, hogy mit érez irántad, de ne túl feltűnően, mert abból esetleg te jöhetsz ki "rosszul", bár ha a lány olyan kerek-perec-őszinte, akkor sztem nem lenne azzal se gond, ha csak egyszeruen rakerdeznel. De nem tudom, mert nem ismerem! Remelem tudtam segíteni!:)

Sok sikert!

2016. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2016. dec. 26. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!