Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejövök neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, vagy mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit egy barátom révén ismertem meg nagyjából 3-4 hónapja. Eddig nem nagyon beszéltünk, csak akkor ha összejött a társaság hétvégén. Viszont az utóbbi 2-3 hétben egyre többet dumálunk.

Vegyesek az érzelmeim vele szemben, ergo nem látok tisztán, ezért kérem a segítségeteket, nehogy félre értsem a jeleket.

Az esetek többségében egymás mellett ülünk, igen szorosan egymáshoz. Szoktuk 'szivatni' egymást, viccelődünk stb. Úgy gondolom, hogy van ráció arra, hogy tetszek neki, de van fiúja, de barátnője szerint a szakítás felé közelednek.

Mikor elmegy a mosdóba, elég sokszor bepucsít nekem. Múltkor mondtam, hogy mégsem megyek, de aztán változtattam a programomon, mikor megírtam neki, a válasza az volt, hogy 'hála istennek'. Olyan titkokat oszt meg velem, amit a legjobb barátnőjével sem. Vannak még ilyen dolgok, bár ezek eléggé privátnak minősülnek, így nem szeretném leírni. Lehet, hogy csak figyelemre és szeretetetre vágyik? Nem igen vagyok tisztában, hogy milyen a kapcsolatuk a pasijával, de nekem nem úgy tűnik, hogy nagyon foglalkozik vele. Ellenben én figyelmes vagyok vele, megadom a kellő tiszteletet, mégse vetem el a sulykot, nem vagyok pincsikutya. Hétvégente inkább engem/minket választ a pasija helyett.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de próbáltam érzékeltetni, hogy pontosan hogyan is áll a dolog.



2016. dec. 25. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ket lehetoseg van:

-Vagy tetszel neki, es tobbet erez irantad mint baratsag, de lehet hogy meg o sem tudja valojaban mit erez

-Vagy legjobb baratkent fogadott teged, ezert van a nagyfoku bizalom


De mindket esettel jol jarsz, ugyanis baratsagbol lehet szerelem :)


U.i.: Boldog Karacsonyt!

2016. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ha tetszek neki, akkor miért nem szakít a jelenlegi párjával és/vagy nyomul rám? Vagy ha legjobb barátja lettem, akkor miért én, mikor a haverom, aki bemutatott neki, 10 éve ismeri, mégis nekem mondja el a legféltettebb titkait.

Neked is boldog karácsonyt! :)

2016. dec. 25. 01:24
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, a fiúja 3 évvel idősebb, és az idősebb srácok az esetei, mi pedig egyidősek vagyunk.
2016. dec. 25. 01:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#friendzoned
2016. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha mar azt mondtad, hogy a lany kapcsolata nem a legjobb, akkor varhato, hogy hamarosan szakitani fognak.

Szerintem elobb a fiunak kellene kezdemenyeznie, es lehet hogy o is ugy van vele mint en es varja a te lepesed.

Attol hogy inkabb az idosebb fiuk az esetei, siman lehet szerelmes vele egyidos pasiba is.

2016. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#6-os, megtenném a lépést minden probléma nélkül, ha adna normális jeleket, nem pedig kétértelműeket. :)
2016. dec. 25. 16:45
 7/13 A kérdező kommentje:
#5-ös, na :D
2016. dec. 25. 16:45
 8/13 anonim válasza:

Szia!

Megosztom saját tapasztalatom veled.

Én is voltam hasonló helyzetben csak a lány kikezdett velem, de én nem mentem bele Úriember voltam. Mondtam neki van barátod így hát nem. Majd nem sokkal rá a barátja kidobta. Én összejöttem vele. Friss volt, kár volt...

A barátja folyamatosan próbálta visszaszerezni mondván ő mennyire megbánta. Évek óta együtt voltak.

Majd végül mondván ő össze van zavarodva kidobott engem.

Köztem és közte őrlődött lényegében már két csávót tartott engem meg a másik srácot.

Majd meguntam aztán elküldtem a halál rühes faszára.

Mint kiderül nem csak megcsalt de hónapokig húzta az agyam egyszer engem szeretett egyszer az exét.

Vak voltam... igaz innentől ez már egy kissé más történet. DE! Ők is eléggé megromlott viszonyba voltak a barátjával. Lényegében nálam keresett vigaszt, amit meg is kapott.

Pár hónap múlva gondolom én megnyugodott a lelke és visszatáncolt a barátjához.

Szóval csak óvatosan az ilyen lányokkal. Ha te eltudod szeretni mellőle, nem kizárt hogy más is elfogja mellőled.

Jó tanács, viszont koránt sem biztos igazam lesz.

DE! Légy résen az ilyen lányoknál.

Én még mindig úgy gondolom az a tiszta ha a lány elküldi a barátját. Akkor hajthatsz rá és hajrá. Azonban ellenkező esetben akár féreg a barátja akár nem...

Gondolj bele hogy esne neked ha hétvégén veled hétköznap meg ővele van titkán.

Uhhh remélem érthető mire akartam felhívni a figyelmed.

Légy óvatos és sok szerencsét.

A mai napig azt tartom korrektnek ha valaki valóban komolyan gondolja valakivel tesz annak érdekében hogy simán menjenek a dolgok.

(Mint utóbb kiderül az én esetemben a csaj nagy valószínű el se küldte volna a csávót, ha ő nem dobja ki)

2016. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Előző vagyok:

Ha a lány nem idióta és van kellő tapasztalatod, észre fogod venni ha oda van érted.

Nem pedig az eszedet húzza vagy friendzone-ba rakott.

2016. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy húzná az eszemet, nagyon határozott lány, kerek-perec kimondja amit gondol, eddig 2-3 fiúja volt csak a mostanit is beleszámítva, nem ri*anckodik, egyszer sem csalta meg őket, buliban ha valaki rányomul, lekoptatja függetlenül, hogy ott e a pasija vagy sem. Mint említettem, vegyesek az érzelmeim vele szemben, így nem tudom eldönteni, hogy mit miért csinál. Tegnapelőtt pl. mellém ült, holott volt másutt is hely, velem beszél a legtöbbet és a legféltettebb titkát is elmondta, ergo megbízik bennem. Ráadásul én megadom neki a kellő figyelmet és tiszteletet, míg a pasija szinte le sem szarja, mert szerintem az nem törődés, hogy vált vele pár csókot és az ölébe ülteti stb. Pár hete mellette ült, aztán átült mellém.
2016. dec. 25. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!