Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte vonzom a nyomorékokat?

Figyelt kérdés
Most tuti sokan be fognak támadni, hogy egy egoista ribi vagyok de higgyétek el, hogy nem. Nem gondolom magamról, hogy én hű de milyen gyönyörű vagyok meg hasonlók de azért azt hiszem az átlag fölötti vagyok egy picivel. És egyszerűen csak a pattanásos szemüveges kockák próbálkoznak nálam (többséggel). Volt hogy egy srácnak megmondtam hogy sajnálom de nem jön be nekem, próbáltam a lehető legkevésbé megbántani és úgy közölni vele hogy kopjon le. Ennek az lett a következménye hogy az egyik haverján keresztül kezdett el "zaklatni" úgymond. Már szegény srácnak volt kellemetlem hogy közvetítsen. Még mindig egy héten többször is odajön, hogy "de biztos hogy nem akarok e randizni azzal a gyerekkel?" Szinte mindig ez van, hogy én próbálom a fiúkat kedvesen elküldeni, ugyanis utálok megbántani embereket. Szerintem nekem nagyobb traumát okoz mint annak akit elküldök.:D Mit lehetne ezzel tenni?

2016. nov. 30. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak te gondolod magad "jó csajnak", az igazán szép lányokat szerintem nem merik megszólitani azok a szerinted nyomorék kockák akik építik majd a jövőt :)
2016. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezzel együtt kell èlned!!!

Ès kiegèszìtenèm, hogy mièrt jogos nyomorèknak nevezni őket:

1.Ha bunkó módjára küldöd el akkor te leszel a hibás meg a szemét.... Vagy kinek mi jut eszèbe!

2. Ha èrzèkeny vagy, nem akarod bántani a másikat ( mert mièrt kène) de elmondod neki, hogy nem jön be, nincs esèlye, akkor ő továbbra is nyomulni fog, mert benne nincs meg ez az èrzèkenysèg( nem gyengeség) ès saját maga fontosabb mint te, meg a facés xarságok, hogy küzdjön a saját álmaièrt...nem látja csak saját magát, tègwd meg se hall! Hiába mondod neki 20adjára, hogy nem. Aztán jönnek azzal hogy hitegeted őket ès te leszel a szemét abban a pillanatban amikor megèrti. Mert hát magát mégsem hibáztathatja... Hogy nem èrtette meg.

Azt kell mondani, hogy te vagy a hülye meg a gonosz. Ezek azok a fiúk amikor a hülyeséghez akaraterő tarsul....

Ès nekem van egy kis tapasztalatom ilyen téren. Az intelligensebbek megèrtik és attól függ milyen hátsó szándèkai vannak vagy marad barátság vagy nem. A hülyék barátság palástja mögött próbálnak burkoltan nyomulni. Azok vègül lekopnak. De lelkileg bosszúból tönkretesznek.

2016. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Az a legrosszabb ebben a gyerekben hogy ezelőtt nem is hallott róla semmit soha nem beszéltünk csak egy suliba járunk és egyszer volt egy közös összevont óránk. És ő akkor belémszeretett vagy mi....
2016. dec. 1. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!