Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte vonzom a nyomorékokat?

Figyelt kérdés
Most tuti sokan be fognak támadni, hogy egy egoista ribi vagyok de higgyétek el, hogy nem. Nem gondolom magamról, hogy én hű de milyen gyönyörű vagyok meg hasonlók de azért azt hiszem az átlag fölötti vagyok egy picivel. És egyszerűen csak a pattanásos szemüveges kockák próbálkoznak nálam (többséggel). Volt hogy egy srácnak megmondtam hogy sajnálom de nem jön be nekem, próbáltam a lehető legkevésbé megbántani és úgy közölni vele hogy kopjon le. Ennek az lett a következménye hogy az egyik haverján keresztül kezdett el "zaklatni" úgymond. Már szegény srácnak volt kellemetlem hogy közvetítsen. Még mindig egy héten többször is odajön, hogy "de biztos hogy nem akarok e randizni azzal a gyerekkel?" Szinte mindig ez van, hogy én próbálom a fiúkat kedvesen elküldeni, ugyanis utálok megbántani embereket. Szerintem nekem nagyobb traumát okoz mint annak akit elküldök.:D Mit lehetne ezzel tenni?

2016. nov. 30. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom engem meg mindig a "nyomorék" lányok találnak meg pedig az átlagba én is beillek még ha nem is vagyok fölötte de az átlagba tuti beillek mégis mindig csak a "nyomorék" lelki beteg lányok találnak meg...nem nagyon lehet szerintem tenni vele semmit pechünk van :D (azért írtam idézőjellel a nyomorékot mert attól még hogy nem szép külsőre vagy nekem nem jön be lehet egy nagyon jó ember ami becsülendő) 17/F
2016. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezzel vagy azt lehet tenni, hogy szóra sem méltatod, vagy hogy mindenkinek engeded, hogy megdugjon és akkor kurvä leszel, vagy összejössz valakivel, hogy foglalt legyél.

Választhatsz :D

2016. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet. Felém is nyitottak már lányok, de egyik sem volt olyan komoly, mint amilyet eredendően kerestem -értsd nem jár minden héten buliba, és van 5 különböző pasija egy évben-.


Az egyik szerelmes levelet is küldött, nagyon feszengtem és nekem volt rossz érzés "elküldeni", de egy hét múlva már én voltam a leggyűlöltebb ember a szemében, szóval ezzel meg is lett "oldva".


Szerintem jól tetted, hogy elküldted őket, nem olyan fiúk kezdeményeztek nálad, mint amilyet keresel. Annak sem lenne értelme, ha összejönnél eggyel de csak nyűglődés a kapcsolat, mert nem illetek össze.. A randi is csak feszengős és kínos lenne, ezért nem másztam bele én se.


Talán vezekelhetsz a "bűneidért" ha ennyire rosszul érzed magad emiatt, pl ne csak várj amíg nyitnak feléd a fiúk, hanem te is próbálj ismerkedni. Ha elküldenek téged egában leszel

2016. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Eléggé nagyképű vagy, ha másokat nyomoréknak nevezel.

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: beszélgess vele!Kérd meg, hogy ne zaklasson és hagyjon békén, mert nem az eseted!

2016. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Ja és örülj ezzel a stílussal, hogy egyáltalán bejössz valakinek!Akiknek meg a közeledését várod, valószínűleg ezért nem közelednek hozzád.

Nem bántásból írtam, hanem azért, hogy elgondolkodj ezen és változtass!A külső meg nem minden.

2016. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
92%

Ribizli. Ribizlik mindenhol -.-"

Amúgy azért mert "szép vagy"

2016. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a nyomorekot idezojelbe tehettem volna es direkt irtam h ne nezzetek bunko kis ribinek tenyleg nem vagyok az. Azert azt megkerdeznem ti milyen jelzovel illetnetek az ilyen embereket. Amikor mar nagyon felidegesit azzal hogy allandoan kerdezgeti vagy massal kerdezteti meg azt amit mar szazszor elismeteltem neki akkor szerintem jogosan nyomorekozom le. ha ti nem igy gondoljatok akkor elnezest kerek
2016. nov. 30. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mi a jelző?Nem a nyomorék még idézőjelben sem.

2016. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha az első alkalommal nem esik le neki akkor tényleg nyomorék.
2016. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Zaklatónak hívnám nem nyomoréknak

És akkor az ne zavarjon téged, ha a ribi jelzőt mondom rád kedves kérdező..

2016. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!