Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert vonzom az ilyen pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonzom az ilyen pasikat?

Figyelt kérdés

2 eve vagyok szingli es azota ragadnak ram az olyan pasik, akik 2-3 randi utan szerelmet vallanak es olyan eroszakosan "szeretnek" hogy mar zavaro... allando hivogatas, irogatas, szerelmes versek meg eroltetett romantika ami nekem iszonyu gyors es sok mert nem tudok ilyan konnyen szerelmes lenni, foleg nem bizni valakiben... es rendszerint eloadjak a rozsaszin kodot aztan kiderul hogy nincs mogotte semmi. Ma is, 2 randi utan megkertem a sracot hogy kicsit lassutsunk es elmondtam neki, hogy kicsit fura volt hogy nyilvanosan gyertyakat gyujtott es viraggal vart az utcan, erre elkuldott az anyamba es azt mondja valami nincs renben velem es neki ez nem kell. Letilt es eltunik, pedig tegnap meg nyomta a kamut hogy almai noje vagyok barmit megtenne ertem, bla bla.. mar nagyon belefaradtam es nem ertem miert van ez. Utobbi 2 evben kb o volt a 6. ilyen.

Szerintetek?

22N


2016. okt. 27. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért vonzod az ilyeneket. Én tök lazán viselkedem, akárkivel is találkozom, és sosem udvaroltam még senkinek. Ha kölcsönös a vonzalom, nincs szükség semmi mézes mázas baromkodásra.
2016. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a hihetetlen ,hogy az itteni hasonló kérdések alapján én baromira nem vagyok olyan mint a többi férfi de még a közelében sem, sőt a barátaim sem. Fogalmam sincs az itteni nők hol találnak ilyen pasikat. Ez még fordított esetben engem is taszítana ha 3. randi után szerelmet vallana a lány. Próbálj meg kicsit jobban megismerkedni vele vagy nem tudom, nekem több idő kell ahhoz, hogy beleszeressek valakibe! Remélem találsz normálisat előbb-utóbb! 25/F
2016. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!