Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes lettem egy meleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy meleg fiuba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy a magán edzőm meleg,de a személyisége megtetszett, és ahogy telt az idő elhatároztam hogy elmondom neki aztán kiderül hogy, meleg, egy, univerzum dőlt össze bennem..
2016. nov. 24. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szeress bele egy nem melegbe, nem lehettek együtt, mert képtelen irántad olyan érzéseket táplálni, mivel a saját nemét szereti, de gondolom ezt nem kell magyarázni, meleg és ennyi, nem lehettek együtt..
2016. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos én is jártam így :-(De én csak akkor tudtam meg,hogy meleg mikor bevallottam neki,hogy szeretem.Engem is eléggé szíven ütött,de ez van,fel kell dolgozni. Vele még tartjuk a kapcsolatot,barátok vagyunk,és azóta már van barátom is. Szal kitartást,majd csak jobb lesz.

Akkor 17,most 19/L

2016. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Ez a világ, megyünk egyre lejjebb. Szomorú hgoy sok lánynak a melegek jönnek be. A normális fiúkra/férfiakra meg csak húzzák a szájukat hogy rondák, és bunkók. És jön a duma, bocsi de nem vagy az esetem. Pff szánalmas.
2016. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
61%
Ez a rész már ott gáz, hogy "magánedző" + "tini".. az meg, hogy mellé még süt is mint a kályha.. ez bizony kimeríti a felejtős kategóriát.
2016. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért pont egy melegbe? :D És ezek után kérdés hogy miért viselkednek a srácok b*zisan.
2016. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A 3-as válaszolónak üzenném:

1. Olvastál 1 sztorit, ahol egy lány beleszeretett egy melegbe, ebből te arra következtettél, hogy minden lány a melegekbe szerelmes, és a heterók nem kellenek nekik. Hol élsz, ember?? :D Nézz már körül az utcán! Tele van (heteró) párokkal, akkor mégis miről hadoválsz?

2. Mi az, hogy "normális"? Azt hiszed, attól lesz normális egy férfi, hogy nem meleg? Jó nagy bunkó vagy... Egyébként megsúgnám, hogy azért könnyű beleszeretni egy melegbe, mert ők általában sokkal jobban értenek a női lélekhez, mint a heteró férfiak, sőt, pont ezért jobban is bánnak velük, vagyis ők sokszor sokkal normálisabbak, mint a heterók.. Nyilván én ennek ellenére nem akarok belezúgni egy meleg férfiba, csak a tényeket mondom...

Azt is tudom, hogy attól még, hogy te ilyen hülyeséget írtál, még nem minden férfi ilyen... :D nehogy mindenki magára vegye, amit írtam. Úgy bírom, amikor valaki egy történet alapján azonnal, gondolkodás nélkül általánosít az összes nőre/férfira... azért is hülyeség ez az egész, mert az ember nem maga dönti el, kibe szeret bele! Ezt szeretik az emberek gyakran elfelejteni...

2018. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!