Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja sok fiút az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja sok fiút az, ha egy lány odavan a horrorért?

Figyelt kérdés
Elmenekülnek.
2016. nov. 22. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar,sőt tetszik :D

Bár én nem nézek horrort de bírom,ha egy lány szereti az ilyen dolgokat :D

2016. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez hülyeség :D Legalább is engem nem zavar, ha odavan a horror filmekért. Mondjuk lehet azért mert én is imádom a horroros cuccokat szóval American Horror Story legjobb dolog a világon :D
2016. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja,hogy mennyire szereti a horrort,de ha mutatok neki szokatlanabb dolgokat,már rosszul van.Pedig nincsenek fent durva dolgok,még a dark web is édeskevés...
2016. nov. 22. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
A dark web engem is érint igazán,bár a kislány erőszakolás meg az állat kinzás amit nem bírok de a többivel nincs bajom :D 1. voltam
2016. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden ember más..

Engem pl nem zavar, láttam már jó pár dolgot.

2016. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem zavarja az embereket ha a lany szereti a horrort, hisz ezek csak filmek, viszont abbol a kijelentesedbol hogy "pedig meg a dark web is edeskeves" azt szurtem le hogy te nem csak a filmeket szereted... :D Attol meg jo hogy menekulnek az emberek, mert nem birjak. Engem mondjuk nem zavar mert en is vegignezem oket szemrebbenes nelkul, de elvezetet nem lelek benne.
2016. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!