Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges első látásra szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges első látásra szerelem?

Figyelt kérdés
Eddig már több fiúba voltam szerelmes/ több fiú tetszett nekem és most is van egy :D Csak az a baj hogy nem tudom, hogy ez szerelem-e. Egy panelben lakunk, de eddig még csak kétszer láttam, de úgy, hogy ő engem nem. Az eddigi fiúkkal is úgy volt, és most is úgy van, hogy egyáltalán nem ismerem, semmi de mégis mindig rá gondolok őt keresem. Akkor ez most mi?
2016. okt. 27. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Ezt hívjuk plátói szerelemnek.
2016. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezik szerelem első látásra, de szerintem ez nem az. Ez plátói szerelem, ahogy az egyes írta.
2016. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!