Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gaz ha 15 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gaz ha 15 eves vagyok es nem volt meg az elso csokom?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es meg nem volt baratom se. Nektek mikor volt az elso csokotok?

2016. febr. 19. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmenyire sem gáz, mindenkinek máskor jön el a pillanat, valakinek 15 évesen valakinek 17-18 évesen. Legyél türelemmel semmiről sem maradtál még le..
2016. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 NeymarjrLau ***** válasza:
16%
Egyáltalán nem gáz, nekem is nemrég volt az első. 14/L:)
2016. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nem kell siettetni. Nekem 17 évesen volt. 18l
2016. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Még nekem sem volt (21)
2016. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hány ilyen kérdés lesz, hogy gáz e vagy sem? Ez nem gáz. Az gáz amikor irják, hogy "Lehet terhes (most volt az első)" aztán oda van írva, hogy 13-14l. Na ez gáz. Ami veled van az nem. Ha majd 30 éves korodban tartasz ugyan itt akkor már az, most még nem.
2016. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Lányok, valaki ismerkedni velem? :)

18/f

2016. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Utolsó:Fiú vagyok de ingyen lefeküdhetsz a nővéremmel, csak annyit kell tenned hogy az alábbi videót nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=WZo0dyPLCyQ


Kérdező:Szerintem inkább tiszteletre méltó dolog

2016. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én pedig 20 éves vagyok és nem csókolóztam még.

F

2016. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Semennyire. Lassan 16 vagyok még nekem sem volt.
2016. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hallod, nagyon gáz, egyszerűen borzalmas, hogy merészeled egyáltalán? Komolyan, már a 12-13 éves kislányok beelőznek, rohanj a tömeg után, mert az a trendi.

AMÚGY NEM! VICCNEK SZÁNTAM!


Most komolyan? Miért jó az,hogy pasid van? Miért akarod annyira, hogy az legyen? És azért mondom, hogy pasid legyen, mert gondolom nem valami jött-menttel akarnál csókolózni először, nem így van?

Miért annyira fontos egy 13-14-15 éves, még agyilag (és testileg is) éretlen kislánynak azzal foglalkozni, hogy úr is, gáz hogy megcsókoltam e már valakit, vagy nem?


Mai világba tudod mi a gáz, a válogatás, az a mások ellen való uszítás, amikor csak arra kell egy pasi, hogy menőzzek a barátnőim előtt.

Amikor csak azon jár az agyatok, hogy bulizzatok, szexeljetek.. mert kb minden hülyének, akinek már kicsit is jó a dumája és ért a lányokhoz, annak már teszitek szét a lábatokat. Utána meg sírtok mint a verebek, hogy úr isten, csak kihasznált, hogy csak arra kellettem neki.


KÖNYÖRGÖM, MINEK KIÉGETNI MAGATOKAT FIATALON?

Pár száz évvel ezelőtt okkal nem engedték volna, hogy gyerekként akár csak ránézz egy fiúra is.

Vaslapáttal vertek volna agyon szerintem.

Ott 18 éves kor felett ismerkedett az ember, nem 12 éves kortól. Szerintem ha régiek tudnák, hogy milyen a világ, elborzadnának a látványtól, de lenne is ne mulass.

2016. febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!