Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem rá magamat az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magamat az egészre?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és szeretnék barátnőt magam mellé. Én ahogy tudok próbálkozok, de sose jön össze semmi. Legtöbbször azt veszem észre magamon, hogy nem merek kezdeményezni/írni mert egyfolytába azon jár az agyam, hogy tuti hülyének néz az illető, beégek elötte, ezért sem merek semmit tenni nő ügyben. Ha meg mégis ráveszem magam nagy nehezen akkor is 1 végkimenetel van, hogy nem sikerül semmi. Olyan mintha félnék a nőktől. Egyszerűen már semmit nem merek, mert félek beégek, kiröhőg, stb. Hogyan lehetne segíteni ezen? :)

2016. okt. 25. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedj össze egy kis önbizalmat mert lehet amikor kezdeményezel, akkor is lehet ezt látni rajtad. A lányok szeretik amikor egy határozott fiú kezdeményez náluk, nem félhetsz egész életedben.
2016. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egy olyan dolog ahol a megoldás az, hogy csinálod amit eddig és ha kudarc ér nem feladod, hanem tanulsz abból amit elrontottál és újra megpróbálod. Sok sikert!
2016. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, én szívesen segítenék bővebb infókkal. Ha gondolodd írj privátot.
2016. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad probalkozni.

Ha sokszor nem megy akkor ne fájditsd miatta a szíved,ha amugysem sikerül

Sobb nő jó jj khm

2016. okt. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem írhatsz :-)
2017. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!