Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne eméssze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne emésszem magamat?

Figyelt kérdés
Beleszeretem egy fiúba eleinte jó volt vele minden de utána eldobott és csak kihasznált.Csináltam vele egy nagy hülyeséget nem érdekes,hogy mit(nem azt)nem feküdtem le vele.Azóta nagyon magam alatt vagyok és emésztem magam bánom,hogy beleszeretem.Nem tudom hogyan felejtsem el a fiút és a hibámat?Tudom,hogy nem tudom már megváltoztatni,de valahogy enyhíteni akarom a fájdalmamat.

2016. jún. 9. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Találj valami hobbit ami legfoglal. Igazából most időre van szükséged, hogy rendbe jöjj. Itt a nyár, rengeteg lehetőséged van arra, hogy új embereket ismerj meg és új dolgokat próbálj ki. Legyél sokat a barátaiddal. Járj moziba, a városba, koncertekre ilyesmi. Ne ülj otthon és hidd el, hogy (idővel ugyan, de) rendbe fogsz jönni és nem sokára már le tudod zárni ezt a dolgot. :) (ha gondolod dobj egy üzenetet, most lettem túl egy borzalmas szakításon szóval átérzem a helyzeted :/ ) 16/L
2016. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elfogadni kell. nem lehet elfelejteni, en is tudom milyen, egyszer csúnyán berugtam, mikor ott vlt az a fiú aki nekem nagyon tetszett, neki is etszettem, de ez miatt már 2 éve igyekezett kerülni. mostansag, talán már még barátkozik is velem, viccelődik. elejinte a bu olt meg, azóta elfogadtam, hogy úgy volt. megbocsajtottam magamnak, mert tudtam, hogy akkor az tűnt a legjobb döntésnek, azóta eretebb fejel,meg van róla a véleményem, nem elfelejtettem, elfogadtam, és TANULTAM belőle, hogy többet élő nem fordul, hogy én berugjak. vagyos olyan szintig nem megyek el újra. ;) remélem segítettem, elfogadni, és tanulni a hibákból,magadnak megbocsátani!!!
2016. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Növessz nyálkahártyát!
2016. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!