Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leszokni arról h...

Hogy lehet leszokni arról h magamat emésszem?

Figyelt kérdés
Nem akarok a kellemetlen dolgokon rágódni de mégis folyton azok járnak a fejemben. :S
2010. aug. 17. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem jön be a kép.

Egy másik kérdésnél írták amit akár én is írhattam volna:

"Sok ocsmány dolgot látok, hallok és sok bunkó emberrel is találkozom. "

És az a baj h én se tudok ellenük tenni semmit.

Voltak esetek amiktől 5 napig szinte otthonról se tudtam kimozdulni annyira magam alatt voltam. Már túl vagyok rajta de minden nap sokszor az eszembe jut, és csak idegesítem magam rajta.

2010. aug. 17. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nehéz kérdés, én is ilyen vagyok.

lehet hogy egy kicsit hülyeség, de én úgy szoktam h van ami napokig foglalkoztat, lemegyek futni, és minél erősebben rágódok rajta annál erősebben futok

ez kb félóra szokott lenni, na hát utána ömlik rólam a víz és kivagyok, de nekem használ, utána meg jól lefáradok egy pohár tej, és el is tudok aludni

egy próbát megér, próbáld ki

de elgjobb ah lefoglalod magad, menj el zenét hallgattni közbe sétálj, ne otthon agyalj rajta, de sztem nyugodtan gondold át jobb mint ha csak emésztenéd magad, rágódj rajta de ne sokáig, avgy írd ki magadból

2010. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megpróbálom ezt a kifárasztást meg zenehallgatást.

A kiírás is jó néha, de mondjuk pl erre az oldalra is kiírtam egyszer kérdésként erre többoldalnyi anyázás jött, azon is emészthettem magam. :D :(

2010. aug. 18. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv!

Az, hogy "emészted önmagad" az önmarcangolás. A kiadós önmarcangolásra meg rá lehet szokni. Ez ugyanolyan menekülés, mint pl. a drogokba való menekülés. Vagy a munkamánia. Ezt nem érdemes anyázni,ahogy írtad, ennek van egy adott oka, ez egy menekülés valami elől.Találd meg azt a pontot, ahol lehazudsz magadnak valamit, igaz fájni fog, meg nem lesz majális sörrel,meg virslivel,és időt is adj magadnak a probléma megoldásában.

2010. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!