Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármi esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Arról szeretnék beszélni, hogy nagyon rossz érzés, hogy magányban vagyok, és tényleg úgy érzem folyamatosan, hogy belepusztulok... Ne nézzetek éretlennek, 14 vagyok, és úgy tudom 13-14 éves korban van az első igazi szerelem érzése. Voltam már, és vagyok is szerelmes, de ami bánt, hogy sosem viszonozzák... A mostani szerelmemről tudom, hogy nem lehet az enyém, de mégsem tudom el felejteni... Állandóan terveket, álmokat szövök, de sajnos az álom csak álom marad... Akit érdekel bármi, az írjon privátban. Köszönöm előre a válaszokat.



2016. okt. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

:D na ez volt a szép öngól (vicc) így estére!

"Ne nézzetek éretlennek, 14 vagyok" LOL

2016. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem se viszonozta soha senki, és én is hittem már azt 14 éves koromban, hogy nagyon szerelmes vagyok. De aztán idősebb lettem, és rájöttem, hogy csak most vagyok először szerelmes életemben, és csak most akarok igazán kapcsolatot.

Nem kell elsietni a dolgot, ha már most belepusztulsz a magányba, akkor később még inkább fogsz.

2016. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Ez az! Nem sietem el... Csak szar... Körülöttem mindenki arról áradozik, hogy milyen jó a nője, és, hogy milyen jól meg vannak, meddig jutottak, és amúgy ez k***ára nem szokott érdekelni, csak nem akarom őket meg bántani... Elég sokszor a zenébe menekülök...
2016. okt. 8. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hát sajnálom, de tudod mit mondanak: az igazán jó dolgokra érdemes várni :)
2016. okt. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Igen, igen, igazad van...

De lassan emészt meg ez az egész...

2016. okt. 9. 19:54
 6/6 anonim válasza:
Neked falun lenne a helyed... Nálunk a faluba ritka hogyha egy 14 évesnek csaja van:D
2016. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!