Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még bármi esélyem?

Van még bármi esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyon elszúrtam az életem. Januárban töltöm a 18-at. Ez idő alatt egyszer kirúgtak az iskolából,most 10dikes vagyok kőművesként. Régen volt gondom a marihuánával is. Most jöttem rá hogy mennyire elcsesztem az életem.

Mindig is orvos akartam lenni.. Van még rá esély hogy megvalósítsam ezt valahol? Vagy már teljesen elveszett a dolog?



2015. dec. 31. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A kor nem kizáró ok. Le kell érettségizni jó eredménnyel és felvételizni egy orvosi egyetemre. Nem világos, hogy a 10. osztály az azt jelenti, hogy 2 év múlva érettségizel, vagy ez csak szakiskola?
2015. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez 3 éves szakiskola tehát csak szakmám lesz,még egy évem van hátra.
2015. dec. 31. 22:30
 3/3 anonim válasza:
ami azt illeti 60 évesen ha ugy dönt egy takaritó, kel 1 éretségi és mehet egyetemre
2016. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!