Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után van bármi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van bármi esélyem hogy elhiggyem engem szerethetnek?

Figyelt kérdés

Életem története úgy 10 évig:


1. Mikor megtudta hogy belé vagyok esve, egy barátnőjével kidobták a kabátom a suli ablakából (10-11 voltam)


2. 25 évvel idősebb tanárnőm volt, ani még oké hogy nem jött össze, de a legjobb barátommal sokkal jobban dumálgatott, érdeklődött iránta (14-16 éves voltam)


3. Nagyon szép osztálytárs, aki az osztálykirándulásonkon a legjobb barátomat akarta megcsókolni (16 éves voltam)


4. Kedves lány az osztályból, akit nem érdekeltem , őt viszont annál jobban a legjobb barátom. (16-17 évesen)


5. Szaktárs lány fősuliról, aki miután megtudta tetszem neki, azt mondta undorodik a gondolattól hogy velem legyen. (18-19 évesen)


Az a vicc, hogy ráadásul külsőre szinte mindenben jól kinézőnek mondanám magam, inkább csak csendes és visszafogottabb vagyok.

Ezek után hogy higgyem el hogy engem képes valaki szeretni?

21/F


2016. szept. 5. 12:17
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
Anyukád se szeret?
2016. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,csak nem jó helyen keresgélsz.


Mivel eddig csak iskolai közösségben voltál sokat,ezért nem csoda, hogy osztálytárs,meg szaktársba voltál belezúgva.De elárulom,ez csak belezúgás, a szerelem,az igazi szerelem,na az totál más, majd meglátod :)


Javaslom, hogy az iskolai csajozást felejtsd el, és járj el helyekre,ismerkedj sulin kívül.És a jövőben persze a munkahelyen se akarj csajt találni.

2016. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Ennek semmi köze a szeretethez.

Fizikailag nem vonzódnak hozzád, ennyi történt.

De hogy miért bunkók veled, azt látatlanban nehéz megmondani.

Legyél te is bunkó velük, ennyit tehetsz.

2016. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebből sztem összesen az első meg az utolsó aggasztó (de az is inkább a 2 lányra nézve szegénységi bizonyítvány)... a többi kb. arról szól, hogy rinyálsz, amiért 3 lánynak, aki neked tetszik, nem tetszel. Ez nem azt jelenti, hogy senkinek nem tetszel. Lehet, hogy közben volt olyan lány is, akinek te tetszettél, csak ugyanúgy nem mert lépni.


Amit ebből látok, az az, hogy nincs életed, nem ismerkedsz. Menj fel társkeresőre pl., ott azért lehet, hogy nagyobb eséllyel indulsz, ha jól nézel ki tényleg. Vagy járj el többet szórakozni, és ismerkedj ott (nem diszkóra gondoltam).

2016. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

21 éves vagy, szokj le a tinihisztiről.


Szinte mindenkit érnek ilyen csalódások, ennél sokkal több is, tinédzserkorban. Nincs ebben semmi meglepő, ráadásul nem értek téged olyan traumák, amik miatt évekkel később is rajtuk kellene kattognod, sőt. Igazából ez csak rinya, hogy pont nem tetszettél annak a pár lánynak, aki neked igen, szóval első körben az önsajnáltatás és a dramatizálás kombóról szokj le, máris szimpatikusabb leszel a külvilágnak.


Ezek után pedig vágj bele az ismerkedésbe, ahogy az előző is írja, eddig valószínűleg rossz helyen keresgéltél, már ha egyáltalán keresgéltél, mert a kérdésből annyi derült ki, hogy igazából nem is igazán teszed, max a közvetlen környezetedben (ami alapból rossz ötlet).

2016. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Igen


2. Ez jó gondolat. Olyan lányokkal kellene ismerkednem, akiket nem ismerek a szűkebb környezetemből


3. Az ötből 2 is elhintette nekem hogy elsőre külsőre bejöttem nekik, de miután megismertek kicsit belülről (csendesebb, visszafogottabb vagyok) azután nem akartak semmit.

A "bunkósággal" igazad lehet. Azok a baráaim sikeresek a nőknél, akik lazábbak, tökösebbek, magabiztosabbak, jobb dumásak, kezdeményezőbbek és persze pimaszabbak.


4. Köszi tényleg többet kéne ismerkednem.

Viszont félrértetted: Én beléjük szerelmes voltam. Ők azok a nők akiket az életemben kínzó és őrülten vágyakozó módon szerettem. Akikkel szó szerint álmodtam, napközben folyamatosan rájuk gondoltam. Aki tetszik az az, akit ha meglátok azt mondom "hű de megdugnám". De beléjük tényleg szerelmes voltam.


5. Amit a 4-esnek írtam, annak egy részét neked is címzem.

Nem elég trauma hogy egymás után 2-3 ember akibe szerelmes vagy lángoló és őrjítő módon azoknak mind a legjobb barátod tetszik?

Képteld el hogy a következő 4 évben csak három nővel tudod elképzelni talán hovy legyen veletek valami, de mindnek jobban bejön a legjobb barátod, mint te

2016. szept. 5. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
küldj egy képet priviben :)
2016. szept. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
küldj csak egy képet magadról priviben
2016. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!