Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Össze zavarogtam . Tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze zavarogtam . Tetszik nekem vagy én neki?

Figyelt kérdés
Az egyik osztàly..társam mindig tőlem kérdezi a leckét és , hogy milyen óra jön. Ezt napi szinten . Amikor màs lànyokkal beszél màs. Ha a szemébe nézek beszéd közben tisztasàgot làtok . Ilyenkor egyik làbról a másikra àll vagy az újjait babràlja . Ma az orrom előtt ugrott át a korlàton. Tavaly volt baràtnője és ez nagyon zavart engem. Most màr szakítottak és ez annyira jó érzés. Amikor àtölelték egymàs elöttem vagy fogtàk egymàs kezét alig vàrtam , hogy befejezzék. Amikor a szemébe nétek vagy vele beszélek. Zavarban agyok. Volt egy olyan álmom amiben megcsókolt és én mosolyogtam benne. Amúgy azt mondta..nekem a legjobbb baràtja ,hogy alsóban tetszettem neki.13 /l

#zavar #Szívügyek #tetszik -e #tetszek - e neki #fontods
2016. okt. 4. 20:43
 1/8 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Hogy neked tetszik-e az a te dontesed
2016. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem nem tetszik , de akkor mért vagyok előtte zavarban? Ezt nem értem. Meg miért zavart a volt baràtnője? Ezt nem értem . Szàzszor lezongoràsztam magamban és mindig az jött ki.nem tetszik. Mostanàban valahogy akaratlanul is felénézek. És amúgy màs fiúknàl nem vagyok zavarban.
2016. okt. 4. 21:29
 3/8 anonim válasza:
Úgy hívják féltékenység ;)
2016. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj baratom ne zavarogj ossze
2016. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Siettem az ìràssal :-D
2016. okt. 9. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%, hogy tetszel neki. Te is nyiss fele! Ha 2-3 hónap után meg mindig keres teged, folyamatosan beszéltek, nyert ugyed van! NAGYON SZURKOLOK!! :S
2017. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem :S, hanem :D
2017. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, màr alakulóban van valami , ugyanis nemrégegfogta derekamat, azt nem szeretném leírni miért , mert akkor biztos ràjönne az illető.
2017. okt. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!