Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol jöjjek össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol jöjjek össze valakivel?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Még nem volt barátom és többnyire a környezetmben nem is nagyon voltak erre alkalmas egyének. Most már vannak, asszem... Volt valaki, akinek gyanús volt, hogy tetszem, de aztán összejött egy lánnyal egy másik osztályból. Hol találjak valakit, akivel összejöhetnék? Olyan pasit keresek, akinek nem az az első bókja, hogy szép vagyok és nem kezd el becézgetni anélkül, hogy ismerne. Random emberekhez nem fogok (akár a suliban) oda menni beszélgetni és a könyvesboltban sem szoktak emberek összejönni, sajnos... Olyasvalakit keresek, akivel (nem is tudom, hogy mondjam) jó barátok is leszünk. Szóval társat keresek és nem szeretőt(ha így szemléletes). NE az legyen neki az elsődleges cél szexszeljen velem vagy hasonló... Nem tudtok jó helyet, (akár weboldalt, kivéve az elitt társ, mert az fizetős) ahol találhatok normális pasit? A normális pasiba a mai páva és hű de nagyon swag gyerekek nem számítanak.
2016. aug. 29. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, kapni fogsz pár privát üzenetet.

Egyébként könyvtárban, fesztiválokon, rendezvényeken.

2016. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
bárhol és bárhogyan
2016. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket a hiper gyors válaszokat. :) Amúgy Dél-Pesten lakom és a belvárosban tanulok.
2016. aug. 29. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még több privátot fogsz kapni :D

Pesten sokan laknak, könnyű ott ismerkedni, Margitsziget, Városliget hasonlók. Ott elég sok embert szoktam látni.

2016. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért ahhoz hogy kialakíts egy jó kapcsolatot elég érettnek kell lenni,az elég baj ha nem mondja egyből hogy szép vagy,zesti vonzalom nélkül nincs jó kapcsolat csak ha kivül belül szeretitek,elfogadjátok egymást.Ha nem kezdeményezel nem fog az öledbe pottyanni fiú,ha tetszik igenis azt kell neki mondani hogy szeretnéd megismerni,ha vevő rá akkor rajtatok múlik mi lesz belőle vagy mi nem.Nem a szex a legfontosabb valóban de inkább örülja ha azt mondja nagyon kíván és úgy... stb... persze akkor van baj ha erőlteti de ha nincs meg ez a vágy mindkettőtökben akkor egy kihűlt szenvedély nélküli kapcsolat lesz (oké lehet te nem vagy perverz se a "pasid" de akkor is szűkebb határokkal jó ha táplálja valami a vágyat).Csak jól kell tudatni a másik féllel mit akarsz tőle ha érti és tudja teljesíteni és te is azt ami neki kell akkor megoldjátok a gondokat,nem fogtok egy egyszerű vita miatt szakítani,és boldogak lesztek.Sok minden befolyásol egy kapcsolatot.Én is 17 vagyok de kaptam már jót,rosszat kapcsolatok szempontjából egy idő után rájöttem mivel lehetne jó irányba terelni a dolgokat :)
2016. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!