Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jöjjek úgy össze valakivel,...

Jöjjek úgy össze valakivel, hogy nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Volt már egy ilyen kapcsolatom, de csak 3 hónapig bírtam, mert kihasználásnak éreztem... Minden stimmelt a sráccal, mégsem éreztem iránta semmit, egyszerűen csak szerettem vele lenni. Eddig egyszer éreztem magam szerelmesnek, 16 évesen, de akkor nagyon-nagyon az voltam, és rá se néztem más pasira, csak ő létezett, viszont amióta szakítottunk, (fél éve) senki iránt nem tudok újra érezni semmit, és ezelőtt is így voltam ezzel...

Vajon leszek még valaha újra szerelmes, ha 19 év alatt csak egyszer voltam az? :( Nem tudom, érdemes-e így egyáltalán ismerkednem, ha csak tetszik valaki meg kedvelem, de nem több... Mivel egyszerre több pasi is be szokott jönni, félek, hogy hiába járnék valakivel, ugyanúgy tetszenének mások... Viszont akkor maradjak egyedül még ki tudja hány évig?

Tény, hogy óriásit csalódtam, és félek a fájdalomtól... Vajon ezért nem tudok szerelmes lenni még egyszer?


19/L


2015. márc. 17. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kedveled a srácot akkor adhatsz neki esélyt, hogy bizonyítson, lehet hogy majd később alakul ki a szerelem.

Egyébként tényleg nem sok értelme van, hogy csak azért gyere össze valakivel, hogy elmondhasd magadról, hogy kapcsolatban vagy.

2015. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, inkább maradjál egyedül addig az x évig, amíg nem leszel újra szerelmes.Most miért szívatnád őket?Csak azért, hogy ne legyél egyedül?Hülyeség.
2015. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy beleszeress valakibe, nem kell már a beleszeretés előtt kapcsolatba kezdeni, mert ez nem így szokott működni...Így a 14 éves lányok csinálják.
2015. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek?


Ha nem ismerkedsz, eselyt sem adsz arra, hogy szerelmes legyel, nem?:D


nem kell parazni, nincs neked semmi bajod, majd idovel jon ez is... manapsag az emberek eletcelja part keresni, pedig ez nem igy mukodik es nem is mindig oszinten jon, csak amolyan tarsadalmi norma....

szoval majd akkor foglalkozz a pasikkal, ha szerelmes leszel egybe! Ismerkedni viszont ismerkedhetsz, de nem azert, hogy a szerelmet keress, hnem hogy uj embereket ismerj meg! Baratok is lehetnek ebbol! Amig meg nem vagy szerelmes, csinalj valamit amit szeretsz csinalni.... az elet nem rovid, a lehetosegek pedig szinte korlatlanok, ne szukitsd le a szerelemre!

2015. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!