Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét nem jön össze?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, külsőre szerintem jól nézek ki, több lány is mondta már, haverok is, hogy nem értik miért nincs minden héten más nőm, külső alapján indokolt lenne, és én is elégedett vagyok magammal, de egyszerűen a lányoknál nem tudok egyről a kettőre jutni és a barátzónában találom magam, elbizonytalanodok, nem tudom mivel kelhetnék vonzalmat benne, szerintetek hogy csináljam? (Nyilván ebben benne van az is, hogy van több lány is aki szerelmes belém/bejövök neki, de velük nem akarok összejönni, mert nem tetszenek, vagyis szépek aranyosak de én másra vágyok)

2016. szept. 28. 08:24
 1/4 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem beképzeltségből írtam, amit írtam. Még annyi, hogy önbizalmammal nincs gond oda merek menni lányokhoz meg beszélni velük,, csak nem tudom, hogyan haladjak tovább!!
2016. szept. 28. 08:24
 2/4 anonim válasza:
homoszexuálisnak néznek,ennyi. Ja és nem anyukád vagy apukád mondta, hogy jól nézel ki?
2016. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda a csajhoz,és markold meg a p*náját. Ha nem basz nyakon,sínen vagy 😊
2016. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd kialakul;nem gáz egyáltalán. Az már gáz lenne, ha "nehogy már azt gondolják rólam..." címszóval összejössz vkivel, akitől nem akarsz semmit. Egyrészt butaság a részedről, másrészt őt ez rosszul fogja érinteni, amit (gondolom) nem szeretnél.
2016. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!