Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz olyan fiú aki így fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan fiú aki így fog elfogadni?

Figyelt kérdés
Anorexiából gyógyulgatok, legalább is igyekszem, de a depresszióból nehezebben megy a lábadozás, viszint egy barát azért lényegesen sokat dobna rajtam...
2016. okt. 2. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lesz :) Mindenki megtalálja a párját, főleg ha jó "belsővel" rendelkezel :)
2016. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Én elfogadnálak, de mivel én is depressziós vagyok (és az enyém gyógyíthatatlan típusú), ezért egyrészt neked se lenne sok örömed a dologban, másrészt én se nagyon keresek párt.
2016. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Én kigyógyítanálak mindenből 
2016. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha hisz a sikerben én simán
2016. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mármint hogy teszel azért hogy kigyógyulj,én is depis vagyok lány miatt de nem fogok emiatt tönkremenni
2016. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én nem fiú miatt... Nem magamtól vagyok szomorú, hanem hát, beteg... Próbálkoztam öngyilkossággal is és tényleg nem olyan miatt alakult ez ki nálam, hogy letört a körmöm vagy nem kaptam meg az új ájfont.
2016. okt. 2. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:
a probléma okát kellene tudni mert sok minden miatt lehet az ember lelki beteg ami az egészségére megy
2016. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért akartál öngyilkos lenni?
2016. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
LESZ. Nem csak hogy el fog fogadni, de szeretni is fog azért, hogy milyen erős vagy, és örömmel segít majd neked mindenben. Tapasztalatból mondom :) Lehet, hogy kell egy kis idő, mire megtalálod ezt a személyt mondjuk... addig is nehogy összejöjj valakivel, akit látszólag zavar a betegséged. Az rosszabb, mintha nem lenne senkid.
2016. okt. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gipsz Jakab #42 ***** válasza:
Siman van ra eselyed. Foleg ha azt latja hogy taposol hogy helyrehozd magad, szoval csak hajra ;)
2016. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!