Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külső alapján ítélnek meg....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső alapján ítélnek meg. MIt tegyek? Változtassam meg? Így érzem jól magam. Mást tudok?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem.... MInt sok fiatalnak nekem is van egy kis problémám.

MIelőtt leírom a kis történetem, szeretném leszögezni, hogy azért vagyok ilyen, mert így tetszem magamnak, nem menőzni vagy éppen tetszeni akarok mindenkinek.


Egyetemre járok, nem vagyok egy hülye bulizós, ezt megbszom meg azt megbszom típus. Nem fekszem le senkivel 3 randi után.

Nem járok mindig nők után, nem keresem mindig a párkapcsolatot.

Szeptember óta volt két lány, akit tényleg megkedveltem, mivel volt alkalmam beszélgetni velük. Visszahúzódó, kedves, csendes lányok, pont a zsánerem.


Egyik lánnyal egy randit éltem meg, a másikkal egyet sem.

Első randi után mondta hogy nem szeretne többet, persze nem egyből randi után, mert akkor a 2. randit beszéltük. Csak a francos facebookon írta meg, hogy barátnője szerint játszom a lányokkal, barátnőjét is megkérdeztem, az oka az volt hogy külsőre nem tűnök jó embernek, s randi alatt meg eljátszom a jófiút.

A másik lány külsőre ítélt, de egyből. Azt hitte konrétan, hogy egy estét akarok tőle, pedig nem úgy fogalmaztam mikor beszéltem vele.


Külsőre.. Hogy nézek ki. [link]

A hajam ilyen. De szerintem átlagos. Én az öltözködésem elegánsnak hívom, de azt mondta a saját húgom hogy "gigolos".

IGazából egy kedves, segítőkész személy vagyok. Tanulok, nem bulizok, egyetmi kolis bulikban nem vettem részt sőt, szeptemberben még semmilyenben(amúgy sem szokásom). De felzaklat hogy külsőre ítélnek.


2016. szept. 25. 20:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért csak a hajat említettem meg, mert az arcom átlagos(szerintem). Nyáron dolgoztam, kicsit edzett alkatom lett, de nem éppen mutogatom.
2016. szept. 25. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:

*.*

Ne változz meg kinézetre. Viselkedj úgy, ahogy szoktál, a tetteiddel tudod csak bizonyítani hogy nem csak kalandokat keresel.

2016. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# Azt teszem, csak egyszerűen. Annyira magamalatt vagyok, akit kedvelek külső alapján elítél, akitől meg a hideg ráz a nyakamban lógna... Fiatal vagyok, attól hogy nem mindig a lányokat hajszolom vágyom valakire.
2016. szept. 25. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
En ugyan fiú vagyok,de Te vagy az egyetlen olyan fiú akinek azt mondom egy fenykepere hogy ő egy nagyon szimpatikus ember lehet. :D
2016. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is így vagyok, külsőre elítélnek az emberek, főleg a fiúk... (lány vagyok)
2017. júl. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!