Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek a fiúk lájkok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek a fiúk lájkok alapján?

Figyelt kérdés
Sztem tok jo kepeim vannak,nem vagyok egy ragyas,tolsulyos(bocsi)vagy p*csas csaj csak egy atlag vagyok nem rakom ki a melleim a kepeimnel meg ilyenek de pl instan orulok ha jon 15lajk! Meg ha bekovetek egy helyesebb fiut akk.o sose kedveli a kepeim ennmeg mindig az ovet es azoket akinek tobb mint 30 van azt rogton kedvelik...miert?? Ugy erzem az enyemet ugy veszik h jaj a kis csitri elhitte h szep...de nem ilyen vagyok! Csak a nepszeru lanyokra buktok fiuk?? Nem ertem...
2015. szept. 26. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Hát manapság a fiúk a ku.rvákra buknak nagyon nehéz találni egy normális fiút manapság sajnos.Ha nem teszed ki mindenedet akkor már nem is vesznek észre.!
2015. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Engem nem érdekel, hogy valakit hányan lájkolnak. Ha tetszik valaki, akkor azért tetszik amilyen, nem érdekel, hogy mások mit gondolnak róla, vagy, hogy mennyire népszerű:)
2015. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Na várj csak..te meg akkor a népszerűséget úgy méred hogy akinek több a lájk, az "menő"..szóval ez így nem valami értelmes kérdés..

Nem olyan fontosak azok a lájkok, engem se érdekel mennyi van egy lánynak, az 5 lájkos is lehet szép (és a 200 lájkos is ronda), és az se érdekel hogy az én képeimen hány lájk van :)


18/F

2015. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem se erdekel h ha tetszik vki mennyi lajkja van sot sepecial ilyen neg eszembe se jutott h vkit a lajk alapjan itelnek meg! Azert vannak meg normalis fiuk is ugy h fel a fejjel es sztem az onbizalmad ne lajkok alapjan legyen!
2015. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor én most egy lúzer vagyok? X"DD

17/F, 130 ismerős, 30 lájk profképemen... XDD

Még is volt barátnőm, akinek a képén volt kb 130 lájk... Lexartam hogy mennyi lájkja van és ő eszarta hogy mennyi nekem...

De adok egy jo tanácsot... NE FACEBOOKON ISMERKEDJ, HANEM A VALÓ ÉLETBEN!!! Mert tudod ha facebookon ismerkedsz akkor a srác úgy is a profilod alapján fog elítélni... Szoval ne csodalkozz... Tessék kimozdulni!!

2015. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
így megy ez a ti kis bárgyú világotokban?
2015. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem csinálok ilyet.

Attól, hogy helyesebb fiút követsz, még nem jelenti, hogy ő lájkolni fog. Hogy jön össze a külső a lájkkal? Sehogy.

2015. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi az a lájk?
2015. szept. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, most megyek, és elásom magam.

Nincs felborotvált hajam, b*zis hangom, nem vagyok negyven kiló, nagyon bírom a kicsit ducibb lányokat is, és! egyáltalán nem érdekel a lájkok száma :)

2015. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat!! Oke vannak meg normalis fiuk,es igaz lehet h ha a facen ismerkedsz akkor sose lesz igazi kapcsolatod ez igy is van,kossz a tanacsokat ja utsoelottinek : :'D
2015. szept. 27. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!