Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok ismerkedni és...

Miért nem tudok ismerkedni és miért a külső alapján ítélnek el a lányok? Többi lent

Figyelt kérdés
17/F. Nem tudom miért, de a mai világban nekem nehezemre esik egy olyan barátnőt találni aki tényleg olyan, hogy szívből szeret. Többnyire azt vettem észre, hogy a mai lányoknak olyan barát "pali" kell, aki swag, iPhone, menő kocsi amit a szülők alábasztak. És én egy egyszerű fiatal vagyok, sose vágytam ilyen luxuscikkre. (iPhone és ilyen menő hiper szuper kütyük) Háztartásban nagyon otthon vagyok szobámat takarítom, vasalok stb. Divatosan öltözködöm. Sajnos egy dolog van ami nagyon bánt hát a pattanások. Kezeljük elég rég óta, de nem akar lemenni már.

2015. márc. 26. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki nem vak vagy pánszexuális, az külső alapján ítél. Legyen férfi vagy nő.
2015. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert ekkora szutyok világban élünk. Hidd el jobban is jársz ezek a libák nélkül. Majd találsz olyat aki megbecsült. Minőség fontosabb a mennyiségnel. sok sikert
2015. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Minél fiatalabb valaki, annál inkább a felületes külső számít. Minél idősebb, annál inkább tűnik ez el, mert az agy biológiai érése folytán a belső értékek kezdenek dominálni, továbbá a szexuális érdeklődés és vágy életkorbeli szélessége kiterjed.


Ez hasonló folyamat ahhoz, mint pl. az életkor perdöntő szokott lenni abban, hogy a partner életkora mennyire számít:


- Egy 16 éves számára általában fontos, hogy a partner 15 és 17 között legyen.


- Egy 27 évesnek már ugyanolyan jó a 18-tól 35-ig.


- 40 fölött pedig sokaknak a 65 éves vagy annál idősebbek is ugyanúgy válnak az ideális partnerré.


Itt végig szexuálisan aktívakról beszéltem.


Tehát a fent sorolt korosztályoknál már nem a felületes külső szokta meghatározni azt sem, mennyire jó a szex.

2015. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az utolso kommenthez meg hozzairnam ( hogy ifju hercegunk ne bizza el magat:D)


ha 17 evesen gondjaid vannak a nokkel az nem nagy baj


ha 27 evesen van ugyanez akkor nagyon kicsi a valoszinusege hogy szep csajt talalj magad melle


37 evesen ha nem tudsz ismerkedni csajt mar alig talalsz


47 evesen orulni kell ha jo a munkad mert akkor kur..zni meg van mibol

2015. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az emberek többsége a külső alapján ítél.És ha az már nem jó akkor nem akarják megtudni, hogy mi van belül.Minden lány mondja, hogy mindegy hogy néz ki csak szeressen.De ez közel sem igaz, mert a külső mindenkinek fontos.Viszont hidd el nekem, hogy meg lehet fogni egy lányt IPhone nélkül is.Csak ne a tömegr*bancok után leskelődj.
2015. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat :)
2015. márc. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!