Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy az emberek szinte már csak külső alapján ítélnek?

Figyelt kérdés

úgy értem ha pl. van egy srác aki rettentően kedves és udvarias jól néz ki csak vannak hibái (mint mindenkinek..) akkor az miért nem kell senkinek? de ha van egy fiú aki szuper jól néz ki de egy bunkó miért csak az kell a lányok nagy többségének?


15/L


2015. jún. 8. 17:15
 1/4 anonim válasza:
Mert csak dugni akarnak.
2015. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én inkább versengésnek tudnám be.

Azt hiszik, hogy minél jobban néz ki a párjuk, annál többet tűnnek a társadalom szemében. Ugye a párod belső tulajdonságait a társadalom meg nem látja. Ez az én véleményem a dologról, szubjektív.


18/F

2015. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Először legtöbben csak kalandvágyból keresnek maguknak párt.Később megkomolyodik(vagy ritka aki komolyan cseppen bele) és tartós kapcsolatban olyan párt szeretne, aki már nem bunkó, hanem megértő, kedves, ŐSZINTE!
2015. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a helyzet. Mert jó ember vagyok, csak a kutya sem figyel fel rám .Mert nem vagyok bunkó és erőszakos.Viszont az olyan fiúnak van barátnője aki olyan semmilyen.Na mind1 15f.
2015. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!