Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pop punk, punk rockereket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pop punk, punk rockereket merre lehet találni?

Figyelt kérdés
Én valamiért mindig is az ilyenekhez vonzódtam, de valahogy alig akadnak ilyenek sajnos... Én is amolyan "punkosabb" vagyok, bár... :D Szőke, rövid hajam van, de hosszú, fekete gatyát hordok, sötétebb cipőket és fekete, bandás pólókat. (sum41, slipknot) na valami hasonló lányok merre vannak? :O persze tudom, koncerteken meg ilyenek, de ott sose találok olyanokat. 17/F

2016. aug. 29. 20:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#4 imádom a humorod! Egyébként mi számít rockernek? Mármint én is szeretnek olyan bandákat amik rockbandák, de attől még nincs rocker kinézetem. Vagy ez most hogy van?
2016. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Rocker jelen✋ :D

Egyébként rockerek.hu :D

2016. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ooooh kérdező, hogy hány meg hány ilyen csajt szalasztottál el csak mert nem öltöznek mindig full rockerbe :3 Én is ilyen vagyok :D Értem én hogy neked kinézetben bejönnek az ilyenek, de ha nem ennyire az öltözködésre mennél, már rég lehetne rocker/punk/unikornis csajod. 16/L
2016. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jaj, előbb tisztába kéne jönnünk a a műfajokkal, meg a stílusokkal..
2016. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Oh istenem, felcsillant a szemem aztán egyszer csak 17/F, pedig már kezdtem reménykedni :'D 17/F itt is
2016. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát az olyan lányok akik nem úgy öltöznek, nem nagyon szoktak feltűnni, vagy nem tudom, de nem sok olyannal találkoztam eddig :O
2016. aug. 30. 19:01
 17/19 anonim válasza:
Pedig hidd el, sokan vannak akik nem öltöznek úgy mégis rockerek. A punkokra ez nem jellemző. Én is annak vallom magam, a punk zene az egyetlen, amivel azonosulni tudok. Mellette hallgatok Five Finger Death Punch-ot, Slipknot-ot, Aerosmith-t, Asking Alexandria-t, Of mice & men, és még társaik. :D Pedig érdemes koncertre/rendezvényekre látogatni, ahol zúzós számokat játszanak, mert ott fellelhetők ezek az emberkék. :D 16/L
2016. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát van rengeteg ilyesmi találkozó. Az örsön is van egy társaság, a margit szigeten is van egy óriási brigád, a "Meet"esek és még van egy csoport szinten, az E.R.A csoport, facebookon fent van, itt ezekben a csoportokban csak rockerek,emok, punkok stb. Stilusu emberek talalhatoak (12-25 eves korig). Mindenhol szivesen latnak, az E.r.a csoport nem reg jott ossze, en is benne vagyok, ugy hogy nyugodtan csatlakozzhatsz szerintem mert ott rengeteg lany van es meg jo baratokat is kaparhatsz ossze :D. Alapjaraton meg ugye koncertek, de azt mondtad nem jott ossze, szoval nem is tudom hogy tudnek meg segiteni. De remelem egy B variacios otletet azert kaptal tolem. Ha kerdesed van irjal nyugodtan^^

(14l)

2016. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, segítettek vele! :)
2016. szept. 1. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!