Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jön be jobban a lányokna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be jobban a lányoknak egy versenybiciklis fiú, mint egy gyorsulási motoros? Komolyan mondom megh*lyült a világ.

Figyelt kérdés

Nekem egy gyorsulási motorom van és az egyik fiúnak az társaságból meg csak egy verseny vagy országúti (mit tudom én ) biciklije van.


De ahogy én megérkezek a többiekhez akkor a lányok csak akkor köszönnek mikor oda érek.


De mikor ő jön vissza egy útjáról akkor meg már felpattannak és oda futnak ölelgetni és utána mindig vele lógnak.


Én jó dumákat szoktam használni a lányoknál,de ő meg visszafogott,mint a birkák a kerítésen és mégis jobban szeretik a lányok...



Miert van az hogy egy versenybiciklist jobban szeretnek,mint akinek motorja van?


18/f ő meg 17/f


2016. aug. 24. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9

Te barom.... Oda írta hogy VERSENY/ORSZÁGÚTI bicikli... Tudod egyeltalán hogy néz ki egy versenybicikli?? Baromira nem úgy mint egy bmx és semmi olyat nem lehet csinálni rajta mint egy bmxen... Ne akasszatok már ki.. komolyan mondom.

Egyébként fura ízlésed van... Mi a jó a motoros fiúkban? Szerintem beképzelt majmok,főlek mikor direkt huzattják a motort hogy menőzzenek.


Fura emberek vannak itt. :D

2016. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is a biciklis jönne be...


A motoros csak ül a motoron és menőzik,a biciklis meg legalább úgy gyors hogy megdolgozik érte a teste.

2016. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem csak személyiség kérdése, nem az hogy milyen motor vagy biciklije van. És azért azt nem mondanám hogy egy motoros csak ül és menőzik, mondjuk egy enduros vagy egy crossos elégé meg dolgoztatja az egész testét, (utána meg a pénztárcáját a kőtelező szervízért)
2016. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én imádom a motorosokat, de hidd el, hogy nem ezen múlik. Ha olyan lányt akarsz, aki normális, és nem csak a külsőségekre megy, akkor az a személyiségeden fog múlni... Ne irigykedj másokra, mert lehet, hogy benne van valami, ami belőled hiányzik. Aztán sok sikert a lányokhoz ;)
2016. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hány paci húzza a mocit? : D
2016. aug. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Arra nem gondoltál véletlenül, hogy a személyisége jobban bejön a lányoknak, mint a tiéd?

Ebből az írási stílusból lerí rólad hogy az a tipikus "alfahím" szerű srác lennél aki beleőrül ha nem körülötte forog a világ vagy valaki jobban bejön a lányoknak mint ő maga, vannak olyan lányok akik ezt a stílust szeretik, lehet hogy azok a lányok pont nem.

2018. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!