Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok fura, vagy csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok fura, vagy csak a világ halad rossz irányba?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, sosem volt barátom, sose csókolóztam senkivel és még csak egyszer volt olyan, hogy egy fiú úgy igazán tetszett.

Manapság rengeteg 12-13 évesnek már barátja/barátnője van, nyilvánosan csókolóznak, extrém esetekben még le is fekszenek egymással. Most akkor velem van a baj, vagy ez tényleg nem normális?



2016. aug. 4. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nincs veled baj, es szerintem a csokolozo 13 evesekkel sem (legalabbis amig nem tortenik meg "az"). A szerelem nem olyan, hogy X kor utan oke, vagy pedig mar ciki...
2016. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én 17 vagyok, és ugyanez.:)

Ne félj, majdcsak lesz valaki. És Ő örülni fog neked!:)

2016. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy fura. Inkább te vagy normális.
2016. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Olyan fiatal vagy. Először élj egy kicsit ;)

Nem kell rohanni ezzel a pasizás dologgal.

Éééés nem, abszolút nem normális ez. Nem kell ilyen fiatalon..bár kinek mi...de ez tőlem akkor is távol áll.

17/L :)))))

2016. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem vagy fura, és az sem fura, hogy 13 évesen csokoloznak. 17 vagyok nem csokoloztam pont, nem várhatomel másoktol hogy 16 éves korig ne s csokolozzanak.



ne haragudj, de ez a kérdés tényleg nagyon ugy hangzik, hogy mivel neked nem jött össze ezért másnak se jöjjön össze.


Amúgy meg a masnapság a 12-13 évesek kezdetű kédésektől rosszul vagyok. Egyrészt igen ez normális másrészt meg régen a 14-16 éves lány nem hogy sexelt hanem férjhez ment.


Ha pedig valaki úgy gondolja hogy az akkor régen jobb volt akkor csak annyit modndhatok sajnálom a lányát.


És persze nem a 13 éveseknek nem megenniük kell egymást, és lehet azt mondani, hogy ez durva és én sem csináltam ilyet, de csak akkor ha lett volna lehetőséged csinálni és azért nem csináltad mert nem akartad, vagy ha csináltad és megbántad. De azért nem lehet őket számon kérni mert te nem tudtad csinálni és félsz attól, hogy lemaradsz valami jóról amit ők megkaptak az élettől.

2016. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Ez normális, én is pokémonok felé vonzódom
2016. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
#6 el ne kezd ezt a pokemon szarsagot...
2016. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Se veled, sem a világgal (ebből a szempontból) nincs probléma.
2016. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs veled gond én se voltam még senkivel 17 éves létemre de ami késik nem múlik a fiatalokra meg hagyd rá a hüly-eségüket. Valahol hibazni gognak egy nagyot és rájönnek mit cse sztek el :)
2016. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Inkabb az a gaz,hogy masok eletevel torodsz a sajatod helyett. Nem kell feltekenykedned csak azert,mert ok mar 13 evesen megelik azt,amire titkon te is vagysz. Mindenki eleteben eljon az elso csok,szerelem,csak ki kell varnod.
2016. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!