Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem szoktam eljárni sehova,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szoktam eljárni sehova, nincsenek ismerőseim, nem szeretek/szoktam sosem attól még lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha nem járok sehova nem is lehet?


Akkor hogy lehet elfoglalni magamat egyedül?


Csak a biciklizés van nekem,de hiányzik egy barátnő.



Tindert próbáltam már,de nem lett semmi,mert senki nem írt... csak jelöltek és ennyi.


Pedig 43 lányból írhatott volna valaki.


Mi a francot tegyek ?


Már teljesen reménytelennek érzem hogy bárki is lesz az életemben.


Az ismerkedés ki van zárva mert sokat bántottak régen és nem akarom hogy újra megtörténjen.


Milyen lehetőségek vannak még?


17/f


2016. júl. 22. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hahahhahaha neked legalább likeolnak a tinderen:'D


ugyanilyen helyzetbe vagyok és semmi:D

2016. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha gondolod szívesen beszélgethetnénk :)

14/l

2016. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés ki van zárva mert sokat bántottak régen és nem akarom hogy újra megtörténjen. b0szki, akkor járjál a csajjal látatlanba :D
2016. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig a kapcsolat ismerkedéssel kezdődik...


Vagy te mégis hogyan szeretnél ismerkedés nélkül kapcsolatot?

2016. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyelj én nem hiszek ebben a facebbokos netes pár keresésben sem bulizo helyen mert az nagyobb átlagba cska alkalni dugással vna tele :D A legjobb kapcsoaltok szerintem teljesen véletlen jönnke össze leglaább is nekem így jött össze :D

Lehet kocka vagyok de én a world of warcraft-ban ismertem meg barátnőmet :D Kiderül az is h nem egy városban élünk de egy városba játunk suliba :) így ismerkedtünk meg.

1 év 7 hónaőja vagyunk együtt és nagyon boldogak vagyunk. Ennek nem sok esélye volt de össze jött :D

2016. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, vagy sehova nem szoktam eljárni, nincsen szociális köröm ahol ismerkedni tudnék. Én is neten próbálkoztam, egy kapcsolatom meg egy alkalmim volt eddig, de eléggé zsákbamacska az egész egy kicsit. Szóval tudom milyen érzés, hogy nehezebb ismerkednünk ><

20/F

2016. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fel tud menni az agyvizem az ilyen emberektől. Szerinted te vagy az egyetlen, akit régen bántottak? Hogy akarsz bárkit is, ha nem teszel érte semmit? Ha nem ismerkedsz senkivel, nem tudom, mit vársz, de nem fog az öledbe repülni egy barátnő. Itt a nyár, lenne ezer lehetőséged emberek közé menni. Hajrá!
2016. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Már vége a nyárnak. :(

Egyebkent nem mind1 mennyire bántják az embert..ha csak piszkálják és kiközösítik az semmi..

Örültek volna ha csak ennyit kaptam volna....

2016. aug. 12. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy nem lesz kapcsolatod soha....Kezd el szerintem edzeni :) én is ezt tolom :) fekvőtámaszok,hasprés stb.... És ugye lesz egy kis fizikumod.Menj el a városba sétálni és szolitsd le lányokat :) 100000százalék hogy egyik meg fog kedvelni.
2016. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A nyárnak még nincs vége.


Ezeket a kezdjél edzeni, hogy csajod legyen válaszokat meg nem értem. Egy normális, nem elribisedett csaj nem attól fog megkedvelni, hogy kondiba jársz.

2016. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!