Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék 1-2 száz...

Hogyan kereshetnék 1-2 száz ezret havonta anélkül, hogy kidolgoznám a belső szerveimet? (sajnos nincsenek ismerőseim a közszférában akik beraknának jó helyre)

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 10:25
 1/10 A kérdező kommentje:
designt és tervezést tanultam, de a tervezőcégek többnyire telítettek, inkább arra jó a végzettségem, hogy vállalkozzak, de ahhoz tőke kéne a tőkéhez meg most kb egy évig valami munka.
2015. júl. 26. 10:26
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Releváns végzettség és tapasztalat nélkül sehogy nem fogsz 200 ezreket keresni, de továbbmegyek, minimálbérnél sem fogsz nagyon többet. Bele kell törődni, ez egy átmeneti állapot.
2015. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha a saját szakmádban nem tudsz elhelyezkedni, akkor kívülről nézve szakképzetlen vagy. Ha mellé nincs valami piacképes tudásod (pl nyelvek), akkor marad a gyár, az áruházak eladói pozíció etc..
2015. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem! Köszi!

Csak kibírom azt a rövid időt, amíg nincs pénzem vállalkozni :)

2015. júl. 26. 10:36
 5/10 A kérdező kommentje:

angolul beszélek, de angolul bárki. kezelem a 3d-s tervezőprogramokat, honlapkészítéshez, terméktervezéshez, formatervezéshez értek.

Van egy szakám. Üvegtervező! De nem nagyon találtam munkát hozzá korábban sem! Ismerem az üveg összes megmunkálási módját és tudok vele tervezni. Igazából ennyi.

Magyarországon körülbelül 100 művészeti üveges társaság lehet, ezeknél már régebben sem kaptam munkát, de most jobban körbevizslatok. Az ipari üveges cégeknél pedig a határ a csillagos ég.


Ez a nagy helyzet :)

Egyetemen is tanultam az üvegtervezést, de csak 2 évig, most félbeszakítottam a képzést, mert bajok vannak az egyetemmel.

2015. júl. 26. 10:38
 6/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy ha az egyetem helyett dolgoztam volna most már állna a vállalkozásom, helyette belevágtam egy teljesen fölösleges zártkörű diploma megszerzésébe. (üvegtervező művész) ... hát jó nagy barom voltam.

Ugyanis magamnak bőven elég a mostani tudásom, a cégeknek meg elég az üvegtervező okj végzettség, ami megvan.

2015. júl. 26. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Külföldön is eltudsz tölteni egy évet szakképzetlenként megfelelő angollal, és közben építheted a szakmai kapcsolataidat is mellette. A megtakarításodból lesz önerőd vállalkozni és nemzetközi kapcsolataid is adott esetben.


Jobb, mint egy itthoni gyár és a 100-200 ezer nem jövedelemként, hanem abból származó megtakarításként is keletkezhet a jövőbeni vállalkozásodhoz.

2015. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi, valóban jobb lenne, de nem tudok megbízható közvetítőcégről, közvetítőcég nélkül pedig megint csak tőke kellene vagy nagyon jó és nagyon biztos munkalehetőség ahol kínálnak szállást.

Ez még nem adatott meg. (hol keressem?)


Köszönöm szépen a válaszokat eddig is!

2015. júl. 26. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Én őket ismerem és nem sok negatív visszejlzésük van + rendelkeznek minden ehhez szükséges engedéllyel is:


www.crew.hu

www.kginternational.hu

www.gmn-hungary.com

www.euwork.hu


Hasonló elven alapuló programot,- igaz szakképzetteknek - mi is tervezünk indítani az idei évben:


[link]

2015. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. júl. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!