Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kezd tőlem eltávolod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezd tőlem eltávolodni a barátom, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt és eddig semmi jele nem volt annak ,hogy a barátom esetleg szakítani akarna velem. Lehet hogy csak én vagyok paranoiás ,de az elmúlt napok elmúltával kezdem érezni ,mintha eltávolodna tőlem . Épp a minap beszéltem vele ,felhoztam ,hogy miért ilyen ? Mit csináltam rosszul? Azt mondta semmi baj sincsen csak mostanában nagyon nem ér rá ,mert az apjának segítenie kell a tanyájukon . Azt tudom ,hogy tényleg segítenie kell , nem is ez a problémám ,hanem érzem ,hogy abból a rózsaszín felhős életből kezdenek a a felhők eltűnni.. Legfőképp a félelmemet az keltette fel ,hogy amikor tegnap fenn voltam Facebookon láttam hogy ő is fent volt ( egy jó fél óráig biztos) .Egy szót sem írt ,és én kezdtem félni .Ezt elmeséltem a legjobb barátnőmnek is ,de ő se tudott rá mit mondani. Felajánlotta hogy ráír ,de mondtam hogy inkább ne,mert az nyavalygásnak fog tűnni . Inkább ráírtam én . Nem írt vissza de felhívott ,hogy nyugodjak meg nincsen semmi baj . Csak tényleg nem ér rá .. Hát nem tudom ..Nekem kicsit gyanús a viselkedése ..Kérlek segítsetek ! A válaszokat előre is köszönöm !
2016. júl. 18. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

,,Nem írt vissza de felhívott"


Ha önszántából hívott és megmondta hogy nincs semmi baj akkor te még jobb helyzetbe vagy. Nem lesz baj. Szerintem tényleg csak dolga van és amint lesz idelye be fogjátok pótolni ezt. Nyugodj meg.😊

2016. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Remélem igazad van és tényleg nincsen semmi .. Minden esetre azt mondta ma majd felhív (nem tudom mi lesz belőle) ,megpróbálom vele ezt normálisan ,nyugodtan megbeszélni? .. Írtad ,hogy ,,te még jobb helyzetbe vagy,, .Neked is van valami ilyesmi problémád? Kérlek mesélj! :)
2016. júl. 18. 09:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem is hív fel de ír már az is jó... Ha felhív akkor mégjob


Ha bármelyiket megteszi akkor TUTI hogy nincs gond. Tényleg az lenne a legjobb ha normálisan meg tudnátok beszélni ezt... De esetleg megkérhetnéd hogy találkoztatok. Úgy a legegyszerűbb megbeszélni (és akkor nem azt kapod hogyha elszomorodsz hogy ,,jaj ne kezd már megint" hanem megölel és megvígasztal... Álltalában ez szokott lenni)


Az én helyzetem annyival rosszabb hogy a semmin megharagudott a barátom (de eskü a semmin) és egy hete nem beszél velem... Írtam sms-t semmi... E-mail... Semmi... Felhívtem... Leteszi. Tehát jah...

Részletesebben Max privibe írom ha érdekel.

2016. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te a Facebookot csak a pároddal csevegésre használod?

Nézed-e mások lapját is? Ha igen, ránézel másra is, miért várod el, hogy párod csak és kizárólag veled foglalkozzék? Ami időt más lapján kiváncsiskodással töltesz el, párodtól veszed el.

Azzal te távolítod el magadtól, ha magadnak szabadságot adsz, őt viszont arra akarod kényszeríteni, hogy mindent félretéve állandóan a kényed-kedved szerint viselkedjen!

2016. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nagyon sajnálom !Nyugodtan írd meg privibe,mert nagyon is érdekel !

Második válaszoló: Szerintem jobb lenne ,ha nem oktatnál ki . Mondtam egy szóval is .. azaz írtam egy szóval is ,hogy mások oldalát nézem ?! Szerintem nem .. Tudod kiét nézem ?! Az övét ,a barátnőmét és a testvéremét.. EGYETLEN EGYSZER SEM GONDOLTAM ARRA ,hogy esetleg más pasi oldalát nézegessem. Sőt aki esetleg rám írt annak nem írtam vissza .. Miért kötsz bele olyanba amiről fogalmad sincsen ,hogy tényleg így van e ?!

2016. júl. 18. 09:41
 6/10 anonim válasza:
SZerintem egyaltalan nem tavolodik toled,sot en nagyon is orulnek a helyedben ha a baratom messenger helyett inkabb felhivott :)szerintem szimplan tenyleg csak nem er ra.
2016. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet ,igazad/igazatok van és csak én képzelem be magamnak .. köszönöm a válaszokat
2016. júl. 18. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te akarsz kioktatni engem, olyan szavakat adsz a számba, amiket én nem mondtam!

Hol írtam azt, hogy más pasik lapjait nézegeted?

Viszont fenntartom, hogy míg barátnőddel foglalkozol, addig a pároddal nem.

Nem akarlak kioktatni, de alaptalanul várod el, hogy párod csak azért legyen a Facen, hogy senki mással, csak veled foglalkozzon.

Kisajátítani akarod párod ugyanúgy, ahogy a neked nem tetsző kommentet nem akarod érteni és inkább félremagyarázod, hogy bizonygasd igazad.

.

Fenntartom véleményem: ha párod úgy érzi, nagyon rátelepszel, a legjobb utat járod a kapcsplatotok megromlása/megrontása érdekében.

2016. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neki is van Legjobb barátja nekem is van .. és amúgy is drága válaszoló .. te is ugyanazt csinálod amit én ..úgyhogy szerintem ettől kezdve nincs miről beszélnünk
2016. júl. 18. 14:51
 10/10 anonim válasza:
el kell keserítselek dettóra ugyanez a szitu velem pedig mi 4 éve leszünk együtt nem sokára és velem is ezt csinálja ugyanez a melódolog csak ő anyukájával dolgozik,engem is inkább felhív mint irogatás bár általában ő ellenőrizget engem...szóval átérzem h milyen szar dolog,sajnos az ilyen fiúknak a munka az első,utána a szórakozás, a lustaság, haverok és a lány...csak az enyémnek azaz egyetlen úgymond "felmentődolog" h én vagyok az első kapcsolata,csak nem tudom miből gondolja h így hosszútávú lesz a dolog,ha konkrétan nem tesz semmit a kapcsolatért,érted ezért az egészért...
2016. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!